Jeszcze kilka lat temu Sławomir wyglądał ZUPEŁNIE inaczej. Wyobrażacie go sobie bez wąsa?

Sławomir od jakiegoś czasu robi zawrotną karierę w Polsce. Wszyscy kojarzą go z zakolami i wąsem. Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądał w przeszłości?

Sławomir to niewątpliwie jedna z barwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Posiada niepowtarzalny styl i wizerunek, który wyróżnia go spośród artystów polskiej sceny muzycznej. Wyobrażaliście sobie, jak wyglądał kiedyś? Na Instagramie pojawiło się jego zdjęcie z przeszłości. Możecie być nieźle zaskoczeni.

W przeszłości nie nosił charakterystycznego wąsa i nie zaczesywał grzywki. Na pierwszy rzut oka można go nie poznać.

Zdania internautów co do tego, kiedy wyglądał lepiej, są podzielone. Niektórzy uważają, że kiedyś wyglądał znacznie lepiej, inni, że z wąsem i charakterystyczną grzywką bardziej im pasuje. Poza tym uważają, że dalej jest "przystojniakiem" i jedno się nie zmienia.

Co tam włosy. Ważne, że uśmiech ten sam - piszą.

"Miłość w Zakopanem"

Sławomir szturmem wdarł się na polską scenę muzyczną, Z wykształcenia jest aktorem, jednak prawdziwą popularność zdobył występując jako wokalista pod pseudonimem "Sławomir". Tworzy muzykę z gatunku rock polo, a jego hit "Miłość w Zakopanem" był numerem 2. podczas sylwestrowej imprezy w TVP 2. Jego charakterystyczne "amerykańskie" powitanie ("Cześć, tu Sławomir") wymyślił Piotr Kędzierski.

A wam która wersja się bardziej podoba?

AW

Więcej o:
Komentarze (60)
Sławomir kiedyś wyglądał zupełnie inaczej. Wyobrażacie go sobie bez wąsa?
Zaloguj się
 • jarzebiaknaczczo

  Oceniono 31 razy 19

  Ten cały Sławomir to artystyczny oszust. On się wydurnia. Stworzył swoje fejkowe alter ego, które początkowo miało być pastiszem, a potem okazało się, że ten paździerz publisia bierze na serio i jest zachwycona. On cały czas gra w swoim teatrzyku. Nie żebym miał o to do niego pretensję, ale w muzyce lubię jednak szczerość przekazu. Tak więc już chyba wolę Zenia z jego plebejską gębuchną, który co prawda ma głos jak z dpy włos, ale przynajmniej nie udaje, że jest kimś innym. Jak już ma być czereśnia, to prawdziwa, a nie doskonała imitacja. :D

 • Gość: bez różnicy

  Oceniono 27 razy 11

  Obleśny facet. Fuj...

 • Gość: ff

  Oceniono 13 razy 9

  o wiele lepiej przedtem

 • parazyd

  Oceniono 9 razy 7

  "Sławomir od jakiegoś czasu robi zawrotną karierę w Polsce."
  Gdyby nie wy, nigdy bym go nie zauważył.

 • six_a

  Oceniono 11 razy 7

  na lewo czesiek, na prawo janusz.
  a jeszcze z miesiąc temu istniał świat bez sławomira.

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 4

  Ale gdzie te zdjęcia z tym zupełnie innym wyglądem albo bez wąsa? Aha, clickbait, łażę jak głupek od prawa do lewa, szukam zdjęć, a artibi się wypala, piniąc leci szerokim strumieniem...

 • Gość: Gumiś

  Oceniono 12 razy 4

  Z wąsem, czy bez wygląda jak pipa, a nie facet. Niech jeszcze założy skarpety do sandałów. Niech założy zespół z Chajzerem, bo na gazeta.pl tematy się kończą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX