Aleksandra Szwed pokazała synka. Jest już naprawdę duży i bardzo podobny do aktorki. Zwłaszcza przez TEN szczegół

Aleksandra Szwed opublikowała urocze zdjęcie, na którym jej syn wyciska świeży sok. Chłopak wyrasta na prawdziwego przystojniaka. Już wiemy, że włosy z pewnością odziedziczył po mamie.

Aleksandra Szwed ma 27 lat, ale w oczach wielu fanów to wciąż jeszcze Ola Szwed -młoda dziewczynka, dlatego może ich zdziwić fakt, jak duży jest już jej pierworodny. Chłopak ma już 3 lata.

Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym chwali się swoją pociechą. Syn chciał zrobić jej śniadanie, jednak ta przekonała go, żeby na razie zajął się tylko sokiem.

Z pamiętniczka Matki Polki 2.0: To uczucie, kiedy twój syn - lat trzy i dni 5, w niedzielny poranek wygania cię z kuchni, bo "chce ci sam zrobić śniadanie". No, jest duma level master. Po długich i trudnych negocjacjach (moja Latorośl to naprawdę twardy przeciwnik) stanęło na soku - Mamci łaskawie pozwolono usmażyć szakszukę. Macierzyństwo-chyba robię to dobrze. Chyba...
 

Zdjęcie jest bardzo ładne, niestety nie widać całej twarzy chłopca. Naszą uwagę zwróciła burza loków na jego głowie. Takie włosy w połączeniu z ciemną karnacją pozwalają podejrzewać, że wyrośnie z niego przystojny mężczyzna. W dodatku z zacięciem do gotowania!

Śliczny Borysek podobny do mamusi.
I te włosy!
Master Chef Junior w przygotowywaniu soku dla mamy ! Zdolny synuś ! - komentowali fani.

Aleksandra Szwed publikując zdjęcie, niechcący zdradziła gdzie obecnie mieszka. Funkcja oznaczania lokalizacji publikowanych treści ujawniła, że aktorka i jej syn jadają śniadania w miejscowości Marki.

Lubimy oglądać takie zdjęcia i bardzo podoba nam się pozytywne hasło Aleksandry: "Macierzyństwo-chyba robię to dobrze". Gratulujemy dobrego podejścia.

PC

Dzieci gwiazd na Instagramie. Urocze zdjęcia i filmiki