Julia z "Projekt Lady" nagrała teledysk. Rozenek dumna, ale internauci nie zostawiają na niej suchej nitki. "Już wolę Godlewskie"

Finalistka "Projekt Lady", Julia, nagrała debiutancki singiel. Niestety internauci nie są zachwyceni jej twórczością.

Julia Jaroszewska z "Projekt Lady" przyznała, że program odmienił jej życie. Kiedyś była zapaloną imprezowiczką, teraz pracuje jako dziennikarka "Faktu". To jej jednak nie wystarcza. Postanowiła iść za ciosem i wykorzystać swoje pięć minut sławy, nagrywając piosenkę "Nie uciekaj".

 

Niestety, zderzenie z opiniami internautów mogło być bolesne. Większość osób niepochlebnie wypowiada się na temat piosenki i przyznaje, że choć Julia ma świetny, to niestety ginie on w nijakim utworze.

Fatalny tekst, fatalny teledysk, fatalna muzyka... Jak chcesz być kimś, to znajdź kogoś, kto zrobi z Ciebie gwiazdę, bo jesteś utalentowana a promują Cię w g*wnie. Masakra, broń się głosem, bo masz czym
Piosenka jest po prostu zła, w ogóle nie wpada w ucho. Zupełnie nie pasuje do twojego mocnego, rockowego głosu. Tekst jest banalny, idealna popowa piosenka, ale myślę, że stać Cię na więcej, bo masz możliwości, ale ich do końca nie wykorzystujesz. Trzymam kciuki za twój dalszy rozwój.
Niestety, ale teledysk kicz. Oprawa cała - tandeta. Bardzo ja lubiłam w programie, lecz tu akurat wielki niewypał.
Chyba wolę Godlewskie.

Jednak znalazły się osoby, które mają inne zdanie. Wśród nich jest jurorka "Projekt Lady", Małgorzata Rozenek.

W takich chwilach, widząc to jakie Julia Jaroszewska robi postępy i krok po kroku realizuje swoje marzenia, wiem, że program "Projekt Lady" jest dobrą zmianą w życiu naszych uczestniczek. Właśnie ukazał się nowy teledysk Julii - obejrzyjcie koniecznie!Julia, jestem z Ciebie bardzo dumna i trzymam mocno kciuki! - podpisała zdjęcie.
 

W komentarzach Jaroszewska podziękowała jurorce za miłe słowa.

Komentarze pod zdjęciem Małgorzaty RozenekKomentarze pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek Instagram.com/m_rozenek

A Wam jak się podoba piosenka Julii? Wróżycie jej wielką muzyczną karierę? Dajcie znać w komentarzach!

OG