Kylie urodziła trzecie dziecko Kim? Fani są tego pewni. Faktycznie, jest jedna rzecz, która może to potwierdzać

Kylie Jenner była surogatką swojej siostry Kim Kardashian? Fani są tego pewni. Na Twitterze zawrzało.

We wtorek Kim Kardashian i Kanye West po raz trzeci zostali rodzicami. Jak donoszą zagraniczne media, ich dziecko urodziła wynajęta przez nich surogatka, która dostała za to wynagrodzenie w wysokości 45 tysięcy dolarów. Fani najbardziej znanej amerykańskiej rodziny są jednak pewni, że surogatką była Kylie Jenner, która ponoć przecież sama spodziewa się dziecka

Doniesienia o tym, że Kylie urodzi dziecko swojej siostry pojawiły się już we wrześniu ubiegłego roku. Wtedy okazało się, że Kylie i Khloe są w ciąży, a w tym samym czasie Kim wynajęła surogatkę. Fani od razu połączyli wątki i uznali, że Kylie nawet, jeśli spodziewa się dziecka, to nie swojego, a siostry. Teraz mają więcej dowodów.

Wszystko zaczęło się ponoć od posta w grupie "The Morning Breathers" na Facebooku. Jeden z członków miał tam umieścić screen rozmowy z osobą, która pracuje w szpitalu. Ponoć wynikało z niej, że w dniu, kiedy Kim powitała swoje trzecie dziecko, do szpitala trafiła Kylie. Od tego momentu na Twitterze pojawiła się lawina komentarzy.

Kylie urodziła dziecko Kim. Jest surogatką, przysięgam! To najlepsze, co było w reality show
Szczerze mówiąc, czuję, że Kylie jest surogatką Kim. Trafiła do szpitala tego samego dnia, w którym urodziło się dziecko. Podejrzane.
Jestem przekonana, że Kylie jest surogatką Kim i Kanye. 

Jak można się domyślać, ta wielka zagadka, jak i wiele innych tajemniczych sytuacji z życia Kardashianów pewnie nigdy nie zostanie wyjaśniona. Myślicie, że teoria internautów jest prawdziwa?

MT

Więcej o: