Zakochana Kinga Rusin z partnerem na gali "Paszportów Polityki". Wygląda przepięknie! Spójrzcie tylko na tę spódnicę

Kinga Rusin na gali "Paszportów Polityki" pojawiła się w towarzystwie Marka Kujawy. Para nie przejmowała się fotoreporterami i nie szczędziła sobie czułości.

Kinga Rusin wtorkowy wieczór spędziła w Teatrze Wielkim Opery Narodowej na corocznej gali rozdania nagród "Paszporty Polityki". Prezenterka pojawiła się w pięknej, jedwabnej koszuli koloru pastelowego różu, do której założyła czarną spódnicę, zdobioną kolorowymi haftami na dole. Wyglądała bardzo stylowo i z klasą.

Jednak to nie jej kreacja zwracała największą uwagę, tylko zachowanie. Prowadząca "Dzień dobry TVN" pojawiła się w towarzystwie swojego partnera, Marka Kujawy. Para nie szczędziła sobie czułości, cały czas trzymali się za ręce, a ich uśmiechom nie było końca. Zachowywali się zupełnie jak zakochani nastolatkowie.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Kinga Rusin od kilku lat jest w szczęśliwym związku z prawnikiem, Markiem Kujawą. Od dłuższego czasu mieszkają razem. Para jednak nieczęsto pojawia się razem na salonach. Tym bardziej ich obecność na gali "Paszporty Polityki" była zaskoczeniem.

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.