Joanna Brodzik pokazała brata. Są do siebie podobni? Mamy wątpliwości

Joanna Brodzik pochwaliła się na Instagramie swoim bratem.

Joanna Brodzik jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Często pokazuje fanom, co robi albo gdzie się znajduje. Tym razem zaprezentowała tam swojego brata - Radosława.

Mieć rodzeństwo to błogosławieństwo. Móc być dumną z brata to ogromne szczęście. Jestem Szczęściarą. Bracie, gratuluje, głosuje i trzymam kciuki - napisała Brodzik.
 

A czego gratuluje Brodzik swojemu bratu? Radosław Brodzik znalazł się wśród kandydatów w plebiscycie "Człowiek Roku Krono 2017" za działalność społeczną i charytatywną. Mężczyzna zajmuje się organizacją biegów charytatywnych, np. "Biegu Jeża", "Policz się z Cukrzycą" czy "Biegu Gladiatora". Oprócz tego, działa też w "Opiekunie serca", czyli fundacji Joanny Brodzik. Do jego działań należy też organizowanie akcji sprzątania grobów wybitnych mieszkańców Zielonej Góry, a także działa w zakresie dofinansowania młodym parom metody in vitro. 

Nic dziwnego, że aktorka jest dumna z brata i chętnie się nim pochwaliła przed swoimi obserwatorami. Uważacie, że są do siebie podobni? My mamy wątpliwości.

MT

Więcej o: