Poznajecie? Dziś ma 28 lat i jest jednym z najprzystojniejszych facetów w Polsce

Widzieliśmy już zdjęcia z dzieciństwa m.in. Marcina Prokopa, Filipa Chajzera i Weroniki Książkiewicz. Teraz przyszła kolej na... Rafała Maślaka.

Rafał Maślak jest jednym z najprzystojniejszych mężczyzn w Polsce. Świadczy o tym  tytuł Mistera Polski zdobyty w 2014 roku. Polaka doceniono także w konkursie Mister International 2014 w Seulu, gdzie został trzecim vice-Misterem, tym samym stając się trzecim najprzystojniejszym mężczyzną świata.

Maślak przyznał się, że nie zawsze dobrze wyglądał. 7 lat temu prezentował się zupełnie inaczej - był chuderlawy i zakompleksiony, a to wszystko przez niedoczynność tarczycy. Chyba nikt wtedy nie przypuszczał, że za kilka lat zostanie jednym z najprzystojniejszych mężczyzn w Polsce.

Bałem się wychodzić do ludzi. Bałem się, że będę krytykowany. Zastanawiałem i martwiłem na zapas co na mój temat powiedzą i pomyślą inni... ?? Moja niska samoocena i cherlawy wygląd był wynikiem choroby, przez którą schudłem 20 kg. Dzięki wielomiesięcznemu leczeniu udało mi się pokonać skutki nadczynności tarczycy. (...)To właśnie wtedy po raz pierwszy znalazłem w sobie odwagę, żeby żyć pełną piersią i realizować cele - napisał pod zdjęciem.

Rafał MaślakRafał Maślak www.instagram.com/rafalmaslak

Poznaliście, że to on?

AW

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (4)
Rafał Maślak w dzieciństwie. Poznalibyście?
Zaloguj się
 • Gość: v v

  Oceniono 11 razy 9

  Najseksowniejszy???? Jest 11 rano już redakcja plotka nawalona?

 • dodosdontquack

  Oceniono 6 razy 0

  Odpieprzcie sie. Klasa facet. W dodatku z charakteru wydaje sie normalny.

 • Gość: 💀

  Oceniono 6 razy 0

  przystojny? taki klusek z przytępawym wyrazem twarzy? zero faceta w facecie

 • Gość: bab

  Oceniono 1 raz -1

  Przystojny i sympatyczny chłopak, dajcie mu spokój

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX