Kasia z "Rolnika..." mocno skrytykowana. "Pośmiewisko na całą Polskę". Odpowiada i uderza w ulubioną parę z programu

"Rolnik szuka żony". Mimo że 4. edycja programu się zakończyła, uczestnicy dalej dostarczają nam sporych emocji. Tym razem Kasia obraziła ulubioną parę telewidzów, Małgosię i Pawła.

Kasia była jedną z bardziej charakterystycznych uczestniczek 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Wszystko przez rzęsy, na które ojciec rolnika Piotra zwrócił szczególną uwagę. Jego tekst: "rzęsy jak u krowy" stał się już kultowy. Na swoim Facebooku bohaterka nie kryje, że podoba jej się rosnąca wciąż popularność. Ostatnio wdała się w dyskusję z internautami, podczas której obraziła rolniczkę Małgosię i jej wybranka, Pawła


Widzowie mają ją także jako osobę, która przyszła do programu jedynie po sławę. Gdy Piotr pozbył się z domu jednej z kandydatek, Emilii, odeszła razem z nią. Kobiety zaprzyjaźniły się i chętnie razem pozują na zdjęciach, którymi chwali się Kasia. Pod jednym z nich doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy nią, a fanami programu.

Ale sobie dziewczyno wstydu narobiłaś. Aż się nie chciało was oglądać. Pośmiewisko na całą Polskę. Masakra. Nigdy więcej takich pustaków w telewizji.
Masakra jakaś. Jeszcze chwali się, że dostaje propozycje matrymonialne i czeka na więcej. To dopiero klasa.
Popularność? Jaka popularność... Żenada - piszą.

Kasia postanowiła odpowiedzieć. Uczestniczka jest dumna z tego, jak się zaprezentowała w programie. Uważa, że ona i Emilia dostarczyły największą rozrywkę widzom. Jest pewna, że to przez nie 4. edycja była tak popularna. Dodała także, że gdyby wszyscy zachowywali się jak Małgosia i Paweł, nikt nie chciał by oglądać "Rolnika...".

U nas to przynajmniej były jakieś skandale, bez nas byłoby nudno... Przecież wiadomo, że jakby wszyscy byli jak Małgosia i Paweł, to nikt nie chciałby tego oglądać... Bo byłoby zbyt mdło. Ludzie lubią oglądać intrygi, skandale, sensacje. To jest telewizja po prostu - skomentowała.

Internauci nie mogą uwierzyć, że Kasia naprawdę ma takie wysokie mniemanie o sobie. Nie kryją swojego oburzenia i próbują jej wytłumaczyć, że pokazała się z fatalnej strony. Kobieta nie pozostawiła tego bez komentarza.

Ja miałam odwagę, żeby się pokazać w tv, a wy jesteście tylko tłem, które siedzi po drugiej stronie i żyje naszym życiem - napisała.

Co o tym sądzicie?

AW