Wróblewska za buty do tej sukienki zmyła Formeniak głowę. ONA wybrała do tej kreacji inne dodatki. I było o niebo lepiej!

Ta sama kreacja, ale zupełnie różne pomysły na stylizacje. Która gwiazda wypadła lepiej: Małgorzata Foremniak czy Karolina Gorczyca?

Dorota Wróblewska na tej stylizacji Małgorzaty Foremniak z nagrań odcinka "Mam talent" nie zostawiła suchej nitki. Zdaniem znawczyni mody, wysokie kozaki do sukienki Bizuu za 1490 zł są wyborem totalnie nietrafionym.

Jednak Alexander McQueen miał rację twierdząc, że " ludzie są jak małpy, bo założą wszystko co projektanci zaproponują".Małgorzata Foremniak miała być modna. Miała... Buty na topie, ale kompletnie nie pasują do sukienki - pisała na Facebooku Wróblewska.

Zupełnie inne dodatki do tej samej sukienki wybrała koleżanka po fachu Foremniak - Karolina Gorczyca.

PORÓWNAJ ZDJĘCIA OBU PAŃ >>>

Karolina Gorczyca do haftowanej sukienki w kwiaty wybrała przezroczyste rajstopy i czarne szpilki z zapięciem w kostce. W takim wydaniu pojawiła się na pokazie kolekcji Bizuu.

Która z aktorek wyglądała lepiej? My nie mamy wątpliwości, że tym razem korona należy się Gorczycy. A wy co o tym myślicie? Zagłosujcie w naszej sondzie!

embed

ZI

Która gwiazda wyglądała lepiej?
Więcej o: