Partnerka Ronaldo pokazała ich córkę. To pierwsze zdjęcie, na którym widać dziewczynkę w całości

Georgina Rodrigez, partnerka Cristiano Ronaldo, umieściła urocze zdjęcie z córką. Podziękowała wszystkim za wsparcie i dobre słowa.

Cristiano Ronaldo 12 listopada po raz czwarty został ojcem. Jego partnerka, Georgina Rodrigzez urodziła córkę, Alanę Martinę. Piłkarz od razu pochwalił się zdjęciem z porodówki. Teraz szczęśliwa mama pokazała dziecko na Instagramie. Pod spodem podzieliła się swoją radością i napisała, co czuje. Dodajmy, że jest to pierwsze zdjęcie dziewczynki, na którym widać ją w całości.

Bycie matką i wychowanie dzieci sprawiło, że doświadczam najwyższego szczęścia. Po narodzinach Alany Martiny wszyscy jesteśmy jeszcze szczęśliwsi - napisała.

Dziewczynka jest zdrowa, co bardzo cieszy rodziców.

Jesteśmy wdzięczni Bogu za zdrowie naszej małej córki i oczywiście innych naszych dzieci, które uwielbiam trzymać w ramionach i obsypywać pocałunkami.

Kobieta podziękowała także personelowi medycznemu za opiekę, bliskim i przyjaciołom za dobre słowa, odwiedziny oraz fanom za gratulacje i wsparcie.

 

Rodrigez i Ronaldo wychowują wspólnie troje dzieci piłkarza. Są nimi: 7-letni Cristiano Ronaldo Jr. oraz kilkumiesięczne bliźniaki: Mateo Ronaldo i Eva Maria Dos Santos. Dzieci urodziły wynajęte surogatki.

Teraz do rodziny dołączyła Alana Martina, a Ronaldo już zapowiedział, że na tym nie koniec. Jego marzeniem jest posiadanie gromadki dzieci. Podał nawet konkretną liczbę. Nie trudno się domyślić, że jest nią 7, która jest dla niego magiczna. Trzymamy kciuki! :)

AW

Więcej o: