Sprawa dilera gwiazd nabiera rozpędu. Okazuje się, że nie działał sam. Padło pierwsze nazwisko znanego świadka

Podczas wtorkowej rozprawy sądowej dilera polskich gwiazd, Cezarego P., okazało się, że nie działał on w pojedynkę. Na jaw wyszło także pierwsze nazwisko celebrytki, która kupowała u niego nielegalne substancje.

Cezary P., opisywany jako "diler gwiazd", nie obsługiwał wszystkich celebrytów, którzy się do niego zgłaszali. Tych, których nie było stać na narkotyki w wyższej cenie, odsyłał do swojego kolegi Piotra S., który proponował tańsze produkty o znacznie gorszej jakości. 

On obsługiwał tylko najbogatszych. Płotki odsyłał do Piotrka. Interesował się tylko grubymi rybami ze świecznika – mówi źródło "Faktu". 

Jak donosi tabloid, najtańsza działka u wspólnika Cezarego P. kosztowała 100 zł. Piotr S., z zawodu nauczyciel, w chwili zatrzymania miał przy sobie ok. 140 porcji narkotyków. Prokuratura szacuje, że ze sprzedaży nielegalnych substancji mógł zarobić 24 tys. zł.

Zatrzymanie Cezarego P. dilera gwiazdZatrzymanie Cezarego P. dilera gwiazd Screen z CBŚP/Policja.pl

Cezary P. na swojej liście miał ponad 200 słynnych nazwisk. Wedłuch informacji "Faktu" klientami oby panów były osoby pracujące przy "Tańcu z gwiazdami", znana prezenterka TVN czy nagradzani aktorzy.  

Podczas wtorkowej rozprawy padło pierwsze nazwisko. Jedną z klientek była dziennikarka związana z telewizją TTV, Paulina M., która pojawiała się m.in. w programie "Testerzy".

Paulina M. od marca br. nie pracuje w TTV. O sprawie nic nie wiemy – powiedziała Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

Według prokuratury 31.12.2015 r. miała kupić ona od Cezarego P. narkotyki za 350 zł. Numer do dilera dostała od Beaty E., byłej menedżerki piosenkarza Madoxa, która została oskarżona o napędzanie dilerowi klientów.

Jak dalej informuje "Fakt", na rozprawie zabrakło m.in. oskarżonego fryzjera gwiazd Piotra W., którego ma ponoć problemy zdrowotne oraz byłego menedżera Dody, Jakuba M.

Zatrzymanie Cezarego P. dilera gwiazdZatrzymanie Cezarego P. dilera gwiazd Screen z CBŚP/Policja.pl

O kolejnych nazwiskach i rozwoju sprawy będziemy Was informować.

AW

Więcej o:
Komentarze (169)
Diler gwiazd nie działał sam. Padło pierwsze nazwisko znanego świadka
Zaloguj się
 • Gość: Telewidz

  Oceniono 137 razy 73

  Paulina M to celebrytka??? prawdziwi celebryci to Patryk J. z tzw Ministerstwa Sprawiedliwości i Tadeusz R. tzw "Ojciec"

 • Oceniono 102 razy 58

  cholera...zeby dorosly czlowiek za wlasne pieniadze nie mogl kupic tego na co ma ochote i zarzucic na osobnosci bo zaraz to jakiemus policyjno-prokuratorskiemu kulsonowi przeszkadza. ale zapic na smierc sie mozna wspierajac budzet panstwa. fuck..., to nawet za komuny bylo lepiej bo nie scigano za samo posiadanie na wlasny uzytek i uzywanie. policyjne faszystowskie panstwo.

 • zygmund

  Oceniono 77 razy 53

  Co się wszyscy tak podniecają. Robią to na własne ryzyko. Jak wszyscy chleją wódę to jakoś nie wywołuje to takiego oburzenia. A nie było nigdy wypadku po wódzie? Nigdy nikt nie wpadł w nałóg?

 • darmen987

  Oceniono 86 razy 52

  Wszystko to jest śmieszne, bo najgroźniejszy narkotyk (według Światowej Organizacji Zdrowia) czyli alkohol jest legalny ...

 • mortus444

  Oceniono 68 razy 40

  Ogromne ilosci, porazajace, masakrycznie straszne, 350 zl majatek!

 • ktos2014

  Oceniono 52 razy 34

  No i co z tego ? policja złapała ją z tymi narkotykami ? a może on sobie tylko notował to co chciał ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX