Zielińska niedługo urodzi drugie dziecko. Znana już jest płeć. Chłopiec czy dziewczynka?

Katarzyna Zielińska 2 lata temu powitała na świecie pierwszego syna. Obecnie aktorka jest w drugiej ciąży, a znajomi już zdradzili, czy Henio będzie miał braciszka czy siostrzyczkę.

Katarzyna Zielińska jest już pod koniec swojej drugiej ciąży. O jej przebiegu niewiele było wiadomo, poza tym, że najwyraźniej czuje się dobrze, skoro nie zniknęła całkiem z warszawskich salonów. Teraz jednak dzięki "Party" mamy trochę więcej konkretów. Znajoma Zielińskiej zdradziła, jakiej płci będzie drugie dziecko.

To będzie drugi chłopiec! Kasia jest szczęśliwa, że Henio będzie miał młodszego braciszka - czytamy słowa anonimowej koleżanki.

Co prawda, oficjalnego komunikatu aktorka nie wydała, jednak udało nam się dotrzeć do informatora, który potwierdził doniesienia dwutygodnika. W tym przypadku sprawdzają się też ludowe zabobony głoszące, że chłopiec dodaje mamie urody. A w przypadku Zielińskiej - nie ma co tu kryć - aktorka z każdym wyjściem wydaje się być piękniejsza. Zerknijcie na wideo lub zdjęcia, a przekonacie się sami!

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.