Nikt z Kardashianów nie komentował ciąży Khloe, ale Scott się wyłamał. To ostateczne potwierdzenie?

Scott Disick został zapytany, czy udzielił już rad rodzicielskich Khloe Kardashian. Uznał, że nie musiał, bo pewnie inni zrobili to już za niego.

Khloe Kardashian na początku przyszłego roku ma według nieoficjalnych doniesień pierwszy raz zostać mamą. Sama nie komentuje plotek, choć zdjęcia jej zaokrąglonego brzucha są dosyć jednoznaczne. Również żaden członek rodziny nie zabierał w tej sprawie głosu, aż do teraz.

Scott Disick zapytany przez dziennikarza serwisu EOnline.com o to, czy udzielił już byłej szwagierce rad rodzicielskich, nie był zdziwiony. Uznał, że jeśli Khloe będzie potrzebowała takiej rady, z pewnością sama się do niego zwróci.

Jeśli zapytałaby mnie, na pewno bym spróbował. Ale w naszej rodzinie jesteśmy tak ze sobą blisko, że wszystkie dzieci wychowują się razem, każdy jest dla każdego i pomagamy sobie. Nie potrzebuję dawać jej rad, bo mieszkamy blisko siebie, widzimy się i to wyjdzie naturalnie bez mówienia "powinnaś spróbować tego albo tego".

Przypomnijmy, że - jeśli wierzyć plotkom - w rodzinie Kardashianów szykuje się prawdziwy baby boom. Na początku 2018 r. mają urodzić się też dzieci Kim Kardashian i Kylie Jenner. Z całej tej trójki tylko Kim potwierdziła radosną informację.

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.