Kolejny niepokojący wpis Górniak. "Wszyscy mamy rację, a zarazem nie ma jej nikt z nas"

Edytę Górniak wzięło ostatnio na głębokie przemyślenia, którymi bardzo chętnie dzieli się w internecie. Każdego dnia serwuje nam coraz to ciekawsze refleksje.

Edyta Górniak przechodzi ostatnio trudny czas. 2 dni temu zamieściła wpis, w którym wyznała, że nie chce się już więcej zakochać. Następnego dnia potwierdziła, że rozstała się ze swoim partnerem, a pocieszenie odnalazła w muzyce. Dzisiaj z samego rana zafundowała nam kolejny, równie ciekawy wpis na Facebooku.

Kochani. Czas tak potwornie pędzi... Każdy z nas zaangażowany w swoje codzienne zmagania, planowanie dnia, tygodnia. Kolejny poranek przynosi nowe troski i nowe rozwiązania - napisała na wstępie piosenkarka.

Edyta Górniak nie omieszkała nawiązać do swojego ostatniego występu w Opolu. Przy okazji podziękowała za tak pozytywny odbiór swojego koncertu i przeprosiła za gorszą formę, tłumacząc ją niską temperaturą. Wspomniała również o niecenionym wsparciu 13-letniego syna, Allana Krupy. 

Moje serce zostało gdzieś w Opolu (...). Bo przyznać trzeba, że dziwny jest ten świat. Piękny... lecz dziwny.

Potem gwiazda popłynęła jeszcze bardziej.

Jedni całe życie szukają swojego miejsca na ziemi, inni szukają pieniędzy. Jedni ludzie poszukują miłości, drudzy poczucia władzy. Jedni wolności, drudzy kredytu. Jednostki pozostają z strefie ZEN i także jednostki prowokują do działań wojennych (...). Wszyscy mamy rację, a zarazem nie ma jej nikt z nas - dzieliła się swoimi głębokimi przemyśleniami Górniak.

Co myślicie o takich słowach? Myślicie, że nastał jakiś poważny kryzys w życiu piosenkarki?

AG

Więcej o:
Komentarze (17)
Edyta Górniak i kolejny niepokojący wpis na Facebooku. Zaskakujące słowa
Zaloguj się
 • Gość: mania

  Oceniono 14 razy 12

  niech jej ktoś w końcu przepisze dobre psychotropy, bo się kobiecina ewidentnie męczy, a przez to zamęcza otoczenie :///

 • Gość: as

  Oceniono 12 razy 12

  Co przygłup miał na myśli ? Hmmmm, cała Polska dziś się nad tym zastanawia.

 • Gość: gość

  Oceniono 10 razy 10

  Musi bardzo być samotna skoro nie ma z kim porozmawiać na temat swoich przemyśleń...a szuka pocieszenia na fb.

 • Gość: ala

  Oceniono 9 razy 9

  ona naprawdę ma coś nie tak z głową!

 • Gość: Inga

  Oceniono 5 razy 5

  Biedne dziecko . że musi przebywać na co dzień z pustą,niezrównoważoną matką. Może powinna się wygadać psychiatrze , a nie klepać w klawiaturę.

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 4

  Niepokojący? Fakt, ona powoli zaczyna kwalifikować się na oddział zamknięty.

 • rownowaznik

  Oceniono 4 razy 4

  Skutki pisania w necie po pijaku.

 • Gość: Meggi

  Oceniono 4 razy 4

  Co autor miał na myśli? Takie pytanie towarzyszy nie tylko interpretacjom dzieł różnych poetów i pisarzy ale również twórczej inwencji p.Górniak. Proponuję aby swoją energię skupiła na nagrywaniu płyt lub pisaniu tekstów, bo niedługo skończy jak kiedyś Violetta Villas, wielka gwiazda zapomniana przez świat.

 • Gość: qqq

  Oceniono 3 razy 3

  do psychiatry, raz dwa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX