"Przyjaciółki". Jedna z bohaterek spodziewa się dziecka. Ale radość potrwa tylko chwilę

Na planie "Przyjaciółek" pojawi się nowe dziecko. W najbliższych odcinkach Zuza dowie się, że jest w ciąży.

Zuza (Anita Sokołowska), która od jakiegoś czasu ma problemy ze zdrowiem, nieoczekiwanie dowie się, że spodziewa się dziecka - podaje "Świat Seriali". Problemem okaże się ustalenie, kto jest ojcem nienarodzonego dziecka. 

Pani dyrektor zmaga się z menopauzą. Przynajmniej taką diagnozę ostatnio dostała. Bohaterkę "Przyjaciółek" nadal będzie niepokoić jej stan zdrowia i uda się do gastrologa. W gabinecie okaże się, że pacjentką powinien zająć się ginekolog, ponieważ spodziewa się dziecka.

Radość potrwa tylko chwilę, ponieważ pojawi się pytanie, kto jest ojcem dziecka? Marek (Radosław Pazura) czy Jasiek (Marek Bukowski)? Jeszcze niedawno spotykała się z nimi niemal w tym samym czasie.

Czekamy na nowe odcinki serialu. Jesteście ciekawi?

MT

Więcej o:
Komentarze (3)
"Przyjaciółki". Zuza spodziewa się dziecka. Kto jest ojcem?
Zaloguj się
 • Gość: Magda

  Oceniono 3 razy 3

  To jest taka sytuacja jak w Bridget Jones 3. Też zaszła w ciążę spala z dwoma naraz i nie wie kto jest ojcem
  Julka też w ciąży ale nie z Czarkiem
  Nie psujcie tego serialu . Chociaż jeden sezon mógłby być bez zdrad i rozterek. Jak tak dalej pójdzie nie będę oglądać. Chaos chaos chaos w każdym wątku. U Strzeleckich Julka zdradziła Czarka, Patrycja wplatala się z Jelenskim w chory związek. I Ingii w związku kryzys zaraz prześpi się z fotografem. Łukasz zdradził Dorotę. A Zuza jest w ciąży i nie wie z kim. Błagam nic tylko zaraz się zrobi Moda na sukces !!!!!

 • kitciwoko

  Oceniono 3 razy 3

  "Przyjaciółki". Jedna z bohaterek spodziewa się dziecka. Ale radość potrwa tylko chwilę. Okaże się, że to nadwaga, nie ciąża.

 • Gość: neva-"the-big-river"-da

  Oceniono 4 razy 2

  Chciałbym żeby wszyscy na świecie żyli w pokoju, żeby ludzie się szanowali, nie naruszali suwerenności mojego kraju. Nie wolno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX