Anna Lewandowska świętuje urodziny. Pokazała rodzinne zdjęcia z Robertem i Klarą. "Dobra energia wraca"

Anna Lewandowska obchodziła wczoraj 29. urodziny. W mediach społecznościowych trenerka pokazała, jak spędziła ten wyjątkowy dla niej dzień. Życzeniom i prezentom nie było końca!

Anna Lewandowska skończyła 29 lat. Ostatnie urodziny z dwójką z przodu świętowała z rodziną, ale mnóstwo życzeń i pozytywnych słów otrzymała też od przyjaciół i fanów. Podziękowała za nie na swoim Instagramie:

Dziękuję Kochani za mnóstwo wiadomości, filmiki, przesłane zdjęcia z życzeniami, za wszystkie miłe gesty i dobre słowa. Tak jak zawsze powtarzam - dobra energia wraca.

Najważniejsze życzenie to te złożone oczywiście przez Roberta. Sportowiec zamieścił je na swoich profilach społecznościowych, dodając przy okazji zdjęcie z roześmianą Anią.

Wszystkiego najlepszego dla mojej drogiej żony! Twoja pasja, niezależność i ciągłe dążenie do realizacji marzeń to najlepsze prezenty, jakie sprawiasz sama sobie. Bądź sobą, dziel się z ludźmi swoją energią, radością i pozytywnym myśleniem. W tym ważnym dniu chcę Ci powiedzieć, że jesteśmy z Ciebie bardzo dumni. Kocham Cię!
 

Więcej szczegółów tego dnia Lewandowska zdradziła na swoim InstaStories. Zdjęcia zobaczycie tutaj.

A nam pozostaje przyłączyć się do życzeń. Sto lat!

Anna Lewandowska pochwaliła się uroczym filmem z córką. "Tak sobie gadamy"

WJ