"M jak miłość" wraca po wakacjach. Bez Barbary Kurdej-Szatan? Mamy komentarz producenta i samej aktorki

Barbara Kurdej-Szatan robi sobie przerwę od serialu "M jak miłość"? Pojawiły się pewne spekulacje, że TVP rozwiązało z aktorką umowę. Są one jednak nieprawdziwe.

Barbara Kurdej-Szatan miała wyjątkowo intensywne wakacje. W mediach aż huczało od plotek, że aktorka pożegna się z programem "The Voice of Poland". Ostatecznie okazało się jednak, iż do ekipy dołączy Marcelina Zawadzka, która przejmie rolę Macieja Musiała w Red Roomie. 

Jak podaje "Super Express", od miesiąca nie widziano Barbary Kurdej-Szatan na planie serialu "M jak miłość", który właśnie wrócił na ekrany po wakacyjnej przerwie. Magazyn spekuluje, że TVP nie spodobał się jej angaż w nowym serialu Polsatu, "W rytmie miłości". 

Zadzwoniliśmy po komentarz do producenta serialu.

Informacje są nieprawdziwe. Jesteśmy producentem zarówno "M jak miłość", jak i "W rytmie miłości". Staramy się dopasować do zobowiązań aktorki i pojawi się ona na planie w ciągu najbliższych dni - powiedziała nam Aldona Rusiniak, PR manager Artramy, producenta obu seriali. 

Odpowiedziała nam też sama zainteresowana.

Nie zrezygnowałam, aczkolwiek rzeczywiście Joasia wraz z dziećmi wyjeżdża na dłuższe wakacje, odpocząć i dojść do siebie psychicznie po utracie męża i ojca. Są w ogromnej rozpaczy i Joasia, mimo że stara się być silna, to wewnątrz wykańczają ją nerwy - powiedziała nam Kurdej-Szatan.

Skąd nieobecność Barbary Kurdej-Szatan na planie? Serialowa Joanna Chodakowska po śmierci partnera, Tomasza Chodakowskiego, wybiera się razem z dziećmi za granicę. Ale jak już dowiedzieliśmy się, wkrótce powróci na plan, także możemy odetchnąć z ulgą!

SW

Więcej o:
Komentarze (11)
Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z "M jak miłość"? Mamy komentarz producenta i aktorki
Zaloguj się
 • Gość: producent

  Oceniono 8 razy 6

  Najlepszym rozwiazaniem byloby, gdyby zniknela z mediow Na Dobre.

 • Gość: G jak Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Uważam, że Mostowiakami powinna zająć się prokuratura. Czy to normalne, że w tej rodzinie KAŻDE z dorosłych dzieci Mostowiaków jest wdowcem lub wdową? Niektórzy dwa razy!
  Marysia - mąż Krzysztof, drugi ledwo uszedł z życiem.
  prawniczka - mąż na wózku
  Gosia - najpierw pierwszy mąż ginie w Ameryce, potem drugi - Tomek
  Marek - Hanka w kartonach, wiadomo. Druga chorowała na raka, więc nic nie wiadomo, kwestia otwarta, jak się scenarzystom znudzi.

  No ludzie. Czy to normalne? Hahaha. Polskie seriale i te ich scenariusze. Moda na sukces by się nie powstydziła.

 • cucurucu

  Oceniono 5 razy 3

  Ten serial jest jak las-gdziekolwiek spojrzysz tam drewno.

 • aaaa1982

  Oceniono 5 razy 1

  I bardzo dobrze bo nie odpowiada mi ta "aktorka"

 • Disney Toon

  Oceniono 1 raz -1

  Bardzo się cieszę, że Joasia (Barbara Kurdej - Szatan) na dobre nie zniknie z Emki. Byłoby bez niej bardzo pusto...

 • Disney Toon

  Oceniono 1 raz -1

  Bardzo się cieszę, że Joasia (Barbara Kurdej - Szatan) nie odejdzie z serialu☺☺☺☺. Byłoby bez niej bardzo pusto...

 • Gość: Idolka Tomka

  Oceniono 5 razy -1

  Jeśli odejdzie Tomek,serial nie będzie taki interesujący jak dotychczas.Był najlepszą postacią ,więc uważam,że serial straci miliony widzów. Reszta obsady już nie jest tak interesująca jaki był Tomek.SZKODA!!!!!!

 • Gość: Waldi

  Oceniono 4 razy -2

  Fajnie że Przynajmniej Joasia Nie odejdzie z tego serialu bardzo lubię tą postać szkoda tylko że uśmiercają Tomka którzy przecież był super postacią i bez niego ten serial już nie będzie taki sam choć Tomek nie był w tym serialu od początku jego trwania to teraz tworzy jego nie nie rozerwalną część i bez niego ten serial nie będzie taki sam.
  Biedna Joasia i dzieci Joasia najpierw straciła Matkę Później ojca któremu wybaczyła a teraz traci męża Tomka Makabra biedna dziewczyna Wojtek też najpierw stracił Matkę teraz Traci Ojca a Zosia jest najbardziej poszkodowana najpierw straciła Prawdziwych rodziców potem przyszywaną Mamę Gosie a teraz traci przyszywanego Ojca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX