Gwiazdor oskarżony o znęcanie się nad synem będzie miał kolejne dziecko. 18 lat młodsza kochanka pokazała ciążowy brzuch

Robin Thicke i jego 22-letnia dziewczyna, April Love Geary, wkrótce zostaną rodzicami. Przyszła mama pochwaliła się brzuchem na Instagramie.

Robin Thicke ma już 6-letniego syna Juliana, którego matką jest eks żona piosenkarza, Paula Patton. 40-letni piosenkarz zostawił ją jednak po 10 latach małżeństwa dla dużo młodszej April Love Geary. Nowa dziewczyna gwiazdora spodziewa się dziecka, co ogłosiła właśnie na Instagramie. Zamieściła tam USG i zdjęcie swojego zaokrąglonego brzucha.

 

Jak podaje portal "TMZ", para spodziewa się córki, a Geary jest już w 3. miesiącu ciąży. Dziecko ma przyjść na świat 1 marca przyszłego roku.

Pod zdjęciem posypały się gratulacje internautów.

Gratulacje.
Cieszę się waszym szczęściem.

Robin Thicke niedawno został oskarżony przez byłą żonę o znęcanie się nad rodziną. Relacja Pauli Patton była dość dramatyczna - twierdziła, że uzależniony od narkotyków Thicke wielokrotnie bił syna. Na skutek obciążających zeznań pozbawiono go czasowo praw do opieki nad synem oraz wydano zakaz zbliżania się do dziecka.

Sam gwiazdor twierdzi, że ma bardzo silną relację z 6-letnim Julianem i nie przyznaje się do winy.

Wszystko robimy razem. W soboty chodzimy razem do parku i łazimy tam godzinami albo gramy w piłkę. Robimy wszystkie zwykłe rzeczy, które ojcowie robią zazwyczaj z synami - mówił niedawno w wywiadzie.

Innego zdania jest ponoć chłopiec, który - wg relacji matki - panicznie boi się spotkań z ojcem.

AG

Zobacz wideo
Więcej o: