Julia Wieniawa SAMA na wakacjach we Włoszech. W tym samym czasie Antoni Królikowski... Trochę to dziwne

Julia Wieniawa wybrała się na samotne wakacje we Włoszech. Jej chłopak, Antoni Królikowski, spędza czas nad Bałtykiem ze swoim bratem, Ignacym.

Julia Wieniawa jest nierozłączna ze swoim chłopakiem, Antonim Królikowskim. Razem wybrali się na Open'era - chociaż dla niektórych nie skończyło się to najlepiej - często można ich spotkać również w warszawskich klubach i knajpach. Aspirująca piosenkarka wybrała się na wakacje, czym pochwaliła się na Instagramie.

 

Fanów niesamowicie rozbawiło zdjęcie, ponieważ palma przy której stoi Wieniawa przypomina... wielkiego ananasa! Oczywiście podzielili się z nią swoimi przemyśleniami w komentarzach.

Czy tylko dla mnie ta palma wygląda jak ananas!?
Ale duży ananas!
Ananaski łączmy się!

Nas jednak zastanawia fakt, gdzie podział się ukochany Wieniawy. Czyżby wybrała się na wakacje samotnie? W zazwyczaj obszernych relacjach na InstaStories aktorki próżno go szukać. Sam zainteresowany rozwiał nasze wątpliwości zdjęciem. 

 

Królikowski wybrał się razem z bratem nad Polskie morze. Miał ochotę na czas z rodziną czy może potrzebował przerwy od piosenkarki? Czas pokaże. 

SW