Doda i Nergal nie rozmawiali ze sobą od rozstania. Teraz widzieli się na koncercie Guns N'Roses. Jego zachowanie? BRAK KLASY

Doda i Nergal mieli szansę porozmawiać ze sobą pierwszy raz od rozstania podczas koncertu Guns N'Roses w Gdańsku. Gdy konfontacja była blisko, Darski... UCIEKŁ.

Doda z zespołem Virgin supportowała Guns N'Roses na koncercie w Gdańsku. Na widowi natomiast był obecny Nergal, który relacjonował występ ukochanego zespołu na Instagramie.

 

Jeśli jednak sądzicie, że ta dwójka wykorzystała pierwszą od rozstania szansę na rozmowę, wyprowadzamy Was z błędu. Z relacji portalu Gwiazdy.wp.pl wynika, że Doda była na to gotowa i gdy dołączyła do znajomych pod sceną, znalazła się bardzo blisko swojego ex. Co w tej sytuacji zrobił dojrzały mężczyzna z klasą? UCIEKŁ.

Doszło do komicznej sytuacji. Nergal szedł do znajomych, Doda wprost na niego. Kiedy ją zobaczył, natychmiast odwrócił się na pięcie i uciekł. Widać było, że ona nie ma nic przeciwko spotkaniu twarzą w twarz, ale on zdecydowanie nie miał na to ochoty. Potem sytuacja się powtórzyła. Doda pozowała do zdjęć z fanami, Nergal chciał przejść obok, ale w ostatniej chwili postanowił zawrócić i iść na około. Miał nietęgą minę - relacjonuje świadek w rozmowie z portalem.

Doda i Nergal byli parą od 2009 do 2011 roku.Głośno było wówczas o chorobie nowotworowej muzyka i wsparciu, jakie otrzymał od swojej dziewczyny. 1 stycznia 2010 mieli się zaręczyć, ale półtora roku później Darski zerwał z Dodą. Od rozstania całkowicie zerwali kontakt.

Zapytaliśmy Dodę, z kim nigdy nie poszłaby na kolację. Odpowiedź? TOTALNIE w jej stylu

WJ