Kylie Jenner oskarżona o PLAGIAT. "Kopiuj wklej aż po buty!". Dyrektor konkurencyjnej firmy pokazuje niezbite dowody i grozi

Kylie Jenner została oskarżona o kradzież projektów innej marki. Dowody są jednoznaczne.

Kylie Jenner bardzo stara się wyznaczać nowe trendy w modzie, jednak sama nie należy do najbardziej oryginalnych celebrytek. Została już oskarżona o zbyt swobodne inspirowanie się kulturą afroamerykańską (na przykład w przypadku fryzur), kopiowanie stylizacji blogerek modowych, a nawet całej paletki cieni, którą produkuje pod swoim nazwiskiem.

Wczoraj ukazała się nowa kolekcja jej ubrań. Są to crop topy, spodnie, t-shirty, czapki, a nawet zapalniczki, wszystkie zdobione kamuflażowym wzorem. Chwilę po premierze 19-latka kolejny raz została oskarżona o zawłaszczenie elementu kultury, do którego nie należy. Perez Hilton napisał:

Kylie Jenner próbuje uczynić "kamo bikini" modnym.

Internauta skomentował:

Prawie Wam się udało.

Co więcej, nawet sam pomysł nie pochodzi od Kylie. Został on skopiowany od marki PluggedNYC, którą nosiła nie tylko Rihanna, ale i... sama Kylie! Naprawdę trudno więc mówić o zbiegu okoliczności.

RihannaRihanna Instagram.com/theplugsdaughterr/

O sprawie poinformowała dyrektor naczelna marki, Tizita Balemlay, która opublikowała na Twitterze serię dowód - screenów rozmów z menadżerami Kylie, którzy zamówili dla niej ubrania. 

 Tizita, dzięki za wszystko! Pewnie widziałaś Kylie w Twoich strojach podczas weekendu. Mam nadzieję, że będziemy współpracować w przyszłości. Kylie kocha Wasze 2-częściowe stroje.
Tizita, Kylie kocha wasze topy ( zdjęcie załączone). Ten jest jej ulubionym. Czy moglibyście zrobić inne kolory na zamówienie? 

Maile wymienione z menadżerką Kylie.Maile wymienione z menadżerką Kylie. Instagram.com/theplugsdaughterr/

Firma opublikowała też zdjęcie na Instagramie, porównujące ich stroje do kolekcji Kylie Jenner.

Kiedy jesteś Pablo [nawiązanie do piosenki Kanye Westa], ty wyznaczasz trendy. Kopiuj wklej, aż po buty, których użyłam w sesji. 

Dowody plagiatu są przytłaczające. Celebrytka jeszcze nie zabrała głosu w sprawie, ale możemy być pewni, że będzie się musiała grubo tłumaczyć.

Nikt nie wierzył w plotki, że są razem. Wreszcie ich przyłapano! Kendall Jenner i ON?!

SW

Więcej o:
Skomentuj:
Kylie Jenner oskarżona o PLAGIAT. "Kopiuj wklej aż po buty!". Dyrektor konkurencyjnej firmy pokazuje niezbite dowody i grozi
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX