Małgorzata Socha dba o prywatność, ale nawet ona pokazała zdjęcie pociech z okazji Dnia Dziecka. A córka Wesołowskiego? Urocza

Gwiazdy Dzień Dziecka wykorzystały, by dać fanom wyjątkową niespodziankę. Kuba Wesołowska, Małgorzata Socha i Zosia Ślotała po raz pierwszy pokazali zdjęcia swoich dzieci.

Gwiazdy z reguły chronią swoją prywatność. Zdarzają się jednak specjalne okazje, kiedy uchylają drzwi do rodzinnego życia. Takim pretekstem był dla wielu Dzień Dziecka. Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek pokazali pierwsze wspólne zdjęcie po narodzinach ich córki Róży.

 
Dzieci są najwspanialszym darem od losu. Dają bezgraniczną miłość i prawdziwą radość. Świętujmy to szczęście każdego dnia, by nigdy nie zapomniały, jak są dla nas ważne. Ten 1.06 jest dla nas wyjątkowy i każdego roku będzie jeszcze wspanialszy. Dziękuję, że jesteś - pisze Agnieszka Szczurek.

Wyjątkowe zdjęcie fanom sprezentowała też Małgorzata Socha. Na Instagramie pokazała pierwsze zdjęcie - jak wynika z opisu - dwójki swoich córek, Zosi i Basi.

 
Definicja szczęścia... moje Dziewczynki- napisała aktorka.

Pierwsze wspólne zdjęcie dwóch córek pokazała także Zosia Ślotała.

 
Taki miałam poranek na Dzień Dziecka... Naaaajlepiej na świecie!!!!!  - pisze Ślotała.

Najlepiej? Nie może być inaczej! Niech takie chwile trwają jak najdłużej, czego sobie i Wam życzymy :)

Kuba Wesołowski niedawno został ojcem. "Trudno mi o tym mówić, ale..." Później o "pępkowym"

ZI