Małgorzata Socha włożyła BARDZO ryzykowną kreację. Z przodu super, ale gdy stanęła bokiem... Nie o taki efekt chodziło

Małgorzata Socha błyszczała wczoraj na imprezie Plejady 2017. Wszystkie oczy zwrócone były na jej cudowną kreację. Niestety, aktorka zaliczyła również małą wpadkę modową.

Małgorzata Socha przyzwyczaiła już nas do swoich olśniewających kreacji, w których regularnie pokazuje się na czerwonym dywanie. Aktorka pojawiła się również na wczorajszej Wielkiej Gali Plejady 2017 i swoim wyglądem zdecydowanie przyćmiła inne gwiazdy.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Na tę okazję odtwórczyni jednej z głównych ról w serialu "Przyjaciółki" założyła małą czarną z błyszczącego materiału, zaprojektowaną przez Dawida Wolińskiego. Smaczku kreacji dodawał seksowny, ale nie wulgarny dekolt oraz wcięcia, które pięknie podkreśliły zgrabne nogi aktorki. Socha całość uzupełniła klasycznymi szpilkami oraz małą kopertówką. Do tego postawiła na delikatny makijaż i prostą fryzurę - lekkie fale.

Niestety nie obyło się bez małej wpadki modowej. Sukienka miała drapowania na brzuchu, które z przodu prezentowały się bardzo dobrze. Jednak gdy aktorka stanęła bokiem... Cóż, powiedzmy jedynie, że sukienka nie układała się zbyt dobrze.

Socha pochwaliła się zdjęciem z imprezy na swoim Instagramie, podpisując je:

Nieśmiertelna mała czarna
 

Pod zdjęciem od razu posypały się komentarze od zachwyconych fanów. Kreacja zrobiła na nich piorunujące wrażenie!

Ideał.
Piękna z klasą.
Boska.
Zjawiskowa.

Jak Wam się podoba stylizacja aktorki? Dajcie znać w naszej sondzie.

AG

Jak Wam się podoba kreacja Małgorzaty Sochy?
Więcej o: