Roman Giertych na premierze z żoną. Wyglądała świetnie! Prawie identyczną sukienkę miała na sobie Kasia Tusk 2 lata temu

Roman Giertych i jego żona Barbara pojawili się razem na premierze spektaklu w Teatrze Polskim. Jak wyglądali?

W czwartek w Teatrze Polskim odbyła się premiera sztuki Aleksandra Fredry "Mąż i żona" w reżyserii Jarosława Kiliana. Spektakl oglądali m.in. Roman Giertych i jego żona Barbara Giertych.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Giertychowie sprawiają wrażenie jednej z najzgodniejszych i najpogodniejszych par polskiej polityki. On zawsze trzyma ją za rękę, przytula i obdarza czułymi uśmiechami. Ona nie pozostaje mu dłużna i zawsze ma dla niego zarezerwowany ciepły gest.

Oboje wyglądali dobrze, choć nie ma co tu kryć, że ozdobą tej pary była Barbara Giertych. Żona polityka wybrała na ten dzień granatową rozkloszowaną sukienkę z koronki. To bezpieczny i uniwersalny fason dla każdej sylwetki i wieku. Bardzo podobną kreację miała na sobie Kasia Tusk w 2015 roku, gdy razem z ojcem szła na głosowanie. Jeśli i Wam podoba się taka kreacja, polecamy zajrzeć do Orsaya, gdzie niemal identyczny model kosztuje 179 złotych.

Sukienka granatowa z koronikiSukienka granatowa z koroniki Screen z Orsay.com

Roman Giertych reprezentował Janowską w sprawie "afery futrzanej". Mamy komentarz! "Nie można przez rok nazywać kogoś złodziejką i szmatą"

ZI