Macie 200 zł? Możecie wynająć apartament MAJDANÓW. "Podłogi wyłożone są marmurami". To nie żart, to nowy biznes Rozenek!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, według informatorów "SE" inwestują w nieruchomości. Kupili ponoć apartament pod wynajem za 2 miliony złotych!

Ledwo co media obiegła wiadomość, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kupili luksusową willę z basenem w podwarszawskim Ożarowie, a teraz dowiadujemy się dzięki "Super Expressowi" o nowej inwestycji pary. Jeśli wierzyć informatorom tabloidu, małżonkowie właśnie kupili za 2 miliony złotych 60-metrowy apartament Varsovia z 20-metrowym tarasem.

Mieszkanie jest przepiękne. Małżonkowie wykończyli je w najwyższym standardzie. Podłogi wyłożone są marmurami i drewnem. Meble to ikony designu. A wszystko po to, by wynajmować lokal turystom - czytamy w "SE".

Według pisma apartament można wynająć na godziny. Ta przyjemność kosztuje 200 złotych. Natomiast cała doba to koszt 500 złotych. Skusilibyście się?

Małgorzata Rozenek o swoich starych zdjęciach. "Nie lubię tylko tych, na których...". Później szczerze: Widzę nieszczęśliwą kobietę

ZI

Więcej o: