Marzena Kipiel-Sztuka jeszcze trzy lata temu wyglądała tak. Teraz schudła 15 kilo, ale nie było łatwo. "Odżywiałam się beznadziejnie"

Marzena Kipiel-Sztuka schudła 15 kilogramów. W rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" zdradziła sekrety swojej diety.

Marzena Kipiel-Sztuka w ostatnim czasie przeszła spektakularną metamorfozę. Aktorka znana z roli Halinki z serialu "Świat według Kiepskich" w ciągu kilku miesięcy schudła aż 15 kilogramów. Co spowodowało tę przemianę?

Ograniczyłam niektóre produkty. Spożywam mniej węglowodanów, a więcej warzyw i owoców. Zaczęłam jeść o stałych porach. Wcześniej nie pilnowałam tego zbytnio, a odżywiałam się beznadziejnie. W moim menu były produkty ze stacji benzynowych oraz amerykańskich fast foodów – wyznała aktorka w tygodniku "Na żywo".

Kipiel-Sztuka w tym samym wywiadzie przyznaje, że jest zadowolona ze swojej obecnej figury. Jedyne, co chciałaby jeszcze poprawić, to wygląd jej skóry. Podkreśla jednak, że nie jest przekonana do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Muszę tylko coś zrobić, żeby skóra była bardziej sprężysta. Nie zdecyduję się na botoks ani na skalpel. Nawet jeśli twarz jest gładka, to szyja zdradza wiek kobiety. Wolę przyjmować witaminy z grupy B oraz kolagen.

Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem metamorfozy aktorki. A wam jak się podoba serialowa "Halinka" w takim wydaniu?

MM

Więcej o: