Małgorzata Rozenek na zdjęciu w samej bieliźnie. Fani zbulwersowani. "Cała Polska nie musi oglądać cudzych prześcieradeł i majtek"

Małgorzata Rozenek w sieci pokazała już bardzo dużo. Czy tym razem przesadziła?

Małgorzata Rozenek, podobnie jak wielu Polaków, majówkę spędza z rodziną z dala od zgiełku miasta. Całą wyprawę jak zwykle skrupulatnie dokumentuje na Instagramie. W niedzielę Perfekcyjna pochwaliła się swoim śniadaniem, które jadła na hotelowym łóżku w samej bieliźnie.

Kochani, wspaniałego i miłego dnia - napisała, dodając hashtagi dotyczące swojego zdrowego śniadania.

Choć Rozenek przyzwyczaiła już internautów do śmiałych zdjęć, niektórzy uznali, że tym razem przesadziła. Zdjęcie w bieliźnie uznali za sztuczne i przestylizowane, a do tego pokazujące zbyt wiele.

Cała Polska nie musi oglądać cudzych prześcieradeł i majtek. Nawet od CK. A propos dobrego stylu - napisała pierwsza internautka, która po chwili rozszerzyła swoją wypowiedź. - Jakoś mi nie leży epatowanie swoją intymnością, pokazywaniem łóżek, prześcieradeł i majtek. Wiemy już wszystko o pani Rozenek: jak pracuje, gdzie spędza weekendy i święta, jakich markowych rzeczy używa, jak i gdzie śpi jej mąż, co ma w lodówce. Nie znamy tylko jej morfologii i rtg płuc. I to wszystko jest w dobrym stylu. Lubię Małgośkę, ale przegina pałę tym wystylizowanym życiem. Wszystko jest tak idealne, że aż nieprawdziwe.
To jest bardzo smutne, że kobieta, która promuje wyszukany gust i dobry smak w każdej dziedzinie życia, osobiście tego wyczucia smaku i gustu nie posiada... Mam wrażenie, że wszystko jest na sprzedaż... Smutne.... ta ciągła potrzeba przebywania na świeczniku... leczenia kompleksów i udowadniania wszystkim innym dookoła kogoś, kim się nie jest :(
Wiadomo, ze na Instagramie wszyscy mają cudowne życie.
Ciało super, tylko po co tak się eksponować? Można mieć fajne zdjęcia bez wyciągania cycków na wierzch - czytamy w komentarzach - pisali inni.

A co Wy o tym sądzicie? Czy Rozenek rzeczywiście pokazuje za dużo?

Małgorzata Rozenek o swoich starych zdjęciach. "Nie lubię tylko tych, na których...". Później szczerze: Widzę nieszczęśliwą kobietę

MK

Więcej o:
Komentarze (132)
Małgorzata Rozenek na zdjęciu w samej bieliźnie. Fani zbulwersowani. "Cała Polska nie musi oglądać cudzych prześcieradeł i majtek"
Zaloguj się
 • Gość: jan

  Oceniono 68 razy 50

  Jaka ona jest śmieszna....ten jej przepity, starczy głos.... czy ona nie widzi że jest pośmiewiskiem ?

 • Gość: ula

  Oceniono 62 razy 48

  głowa siwieje dupa szaleje. odwaliło straszej pani.

 • Gość: !!!

  Oceniono 57 razy 45

  kiedy sextaśma ? żal tych jej dzieci, muszą się wstydzić za taką pieprzniętą matkę

 • Gość: okrucyusz

  Oceniono 54 razy 40

  Nie ma czym zabłysnąć to zad pokazuje. Czekam na porno z radziem.

 • Gość: gość

  Oceniono 43 razy 35

  Pani Rozenek jest taką ''gwiazdą'',że sama do znudzenia musi przypominać o swoim istnieniu...bo inaczej ludzie by szybko o niej przestali pamiętać.

 • wadera3

  Oceniono 32 razy 28

  Może nikt jej jeszcze nie powiedział, że jest najzwyczajniej na świecie głupia i śmieszna, albo odwrotnie.
  Współczuję byłemu mężowi.

 • Gość: gosć

  Oceniono 30 razy 26

  Przesadzają ale kasa nie śmierdzi ot i co.

 • Gość: ewka.l.

  Oceniono 31 razy 25

  żałosne to

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX