Ania i Grzesiek z "Rolnika" świętują rocznicę ślubu uroczym zdjęciem. Tym razem nie tylko komplementy. "Jesteście..."

"Rolnik szuka żony". Grzesiek i Ania w Wielkanocną Niedzielę obchodzili pierwszą rocznicę ślubu. Jednak ich miłość nie wszystkim się podoba...

Minął już rok, od kiedy Ania i Grzesiek z programu "Rolnik szuka żony" powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Zakochani wzięli ślub 16. kwietna 2016 roku na Śląsku. Wszyscy pamiętamy piękną suknię Ani z mocno wyciętym, głębokim dekoltem...

Teraz z okazji pierwszej rocznicy ślubu Bardowscy zamieścili romantyczne zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. 

 
Rok jak jeden dzień. Pierwsza rocznica ślubu i mnóstwo pozytywnych wydarzeń w naszym życiu. Pierwszy taniec przy piosence Pearl Jam "Future Days". Wam też chcemy życzyć pięknych przyszłych dni. A bohaterom kolejnej edycji "Rolnik szuka żony", która rusza dziś wieczorem: udanych wyborów i kierowania się przy nich sercem - napisali pod zdjęciem Bardowscy.

Fotografia niestety nie wszystkim przypadła do gustu. 

A dla mnie jesteście przesłodzeni. Tacy sztuczni i tyle w temacie... już widzę te hejty. Ale mam to gdzieś, piszę to, co widzę - czytamy pod zdjęciem.

Ale w komentarzach nie brakuje też "ochów i achów".

Od samego początku programu wam kibicowałam i wierzyłam, że jesteście dla siebie stworzeni
Wszystkiego najlepszego. Bije od Was szczęście
Jesteście sobie przeznaczeni! Więc życzę Wam, jeszcze wielu takich pięknych wspaniałych rocznic. Jesteście cudowną parą, mam na myśli, że tak fizycznie cudowni i piękni!

Naszym zdaniem Ania i Grzesiek tworzą naprawdę uroczą parę. A wy, lubicie ich?

Zobacz wideo

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.