"Rolnik szuka żony 4". Poznaliśmy kandydatów do programu. Najwięcej emocji budzi piękna rolniczka. "Podobna do Rozenek"

W Niedzielę Wielkanocną wyemitowano specjalny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Kto w kolejnej edycji ma szansę na miłość?

Małgorzata, Piotr, Zbigniew, Mikołaj, Marek, Wiesława, Adam, Robert, Karol, Sebastian - to imiona 10 kandydatów do 4. serii "Rolnik szuka żony". W Niedzielę Wielkanocną Jedynka wyemitowała specjalny odcinek, w którym widzowie poznali sylwetki rolników i rolniczek ubiegających się o udział w show. Tylko pięcioro spośród dziesięciu kandydatów będzie miało szansę szukać miłości z pomocą programu. Zadecydują o tym listy od potencjalnych adoratorów i adoratorek. Kto otrzyma najwięcej wiadomości - dostanie się do podstawowej piątki.

Zainteresowani znajomością z rolnikiem lub rolniczką wysyłać mogą swoje listy za pomocą formularza dostępnego na stronie programu lub też drogą tradycyjną na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121 (należy dodać dopisek z imieniem swojego kandydata). Każda osoba może wysłać jeden list.

ZOBACZ ZDJĘCIA KANDYDATÓW >>>

Najwięcej emocji spośród zaprezentowanej dziesiątki wywołała Małgorzata - rolniczka z Podlasia. Skończyła SGGW w Warszawie, prowadzi własne gospodarstwo, interesuje się fotografią oraz tańcem. Prowadzi też bloga o gotowaniu i rolnictwie. Bez wątpienia wyróżnia się urodą. Na Facebooku programu "Rolnik szuka żony" roi się od komplementów.

Piękna kobieta - chwalił internauta.
Wydaję się fajną babeczka.myślę że sporo kandydatów będzie o rękę tej sympatycznej i ładnej kobiety - czytamy inny komentarz.
Wygląda jak Kasia Cerekwicka - komentowała fanka.
Jak pani Rozenek - dodała inna.

Jeżeli macie ochotę na własne oczy ocenić, czy Małgorzata podobna jest do Małgorzaty Rozenek, tudzież Kasi Cerekwickiej, pewnie zainteresuje Was powtórka specjalnego odcinka TVP 1 pokaże go w Poniedziałek Wielkanocny o 17:35.

ZI