Paweł Cattaneo ogłasza, że MOŻE będzie miał dziecko. Co na to Eliza? Mamy komentarz! "Życzę mu jak najlepiej". A potem szpila

Paweł Cattaneo cieszy się, bo jak sam stwierdził, jest szansa, że zostanie ojcem. Co na to jego dawna koleżanka z "Warsaw Shore"?

Paweł Cattaneo miał w życiu bardzo wiele kobiet. Lubił się tym chwalić, ale do czasu, Teraz jest związany z Weroniczką "Tancereczką", o miłości do której opowiada w niemal co drugim poście na Instagramie. Para mimo dość krókiego stażu (są razem 10 miesięcy) zdążyła się już rozstać, zaręczyć, a nawet BYĆ MOŻE spłodzić dziecko. Bo choć Cattanego nie jest pewny, że zostanie ojcem, na Instagramie już ogłosił, że jest taka szansa.

Co na ten temat sądzi Eliza, z którą w "Warsaw Shore" łączyły go dość bliskie relacje? 

Nie interesuje mnie jego życie i nie chce tego komentować - mówi w rozmowie z nami Eliza Wesołowska. - Życzę mu jak najlepiej, cieszę się, że jest szczęśliwy.

Celebrytka powątpiewa jednak w to, że Paweł rzeczywiście zostanie ojcem.

Znając jego to całkiem możliwe, że po prostu to wymyślił - dodaje. - Niech sobie udaje, co tam chce.

Eliza doczekała się już z Trybsonem dwójki pociech. Czy Paweł Cattaneo wkrótce przedstawi swoim fanom syna lub córkę? Na pewno o takiej możliwości poinformuje nas na Instagramie.

JM

Więcej o: