Brad Pitt ma romans ze Sienną Miller?! "Flirtowali ze sobą na romantycznej kolacji". Ona zaprzecza, ale świadkowie nie mają wątpliwości

Brad Pitt i Sienna Miller współpracowali ze sobą przy nowym filmie "The Lost City of Z". Czyżby między parą aktorów faktycznie zaiskrzyło?

Sprawa rozwodowa Brada Pitta i Angeliny Jolie toczy się dyskretniej niż wcześniej. Byli już wkrótce małżonkowie dogadali się podobno, a ich prawnicy pracują nad jak najszybszym zakończeniem małżeństwa. Choć Brad ostatnio wyraźnie schudł i jak twierdzą przyjaciele na długie godziny zamyka się w pracowni, gdzie oddaje się rzeźbiarstwu, zagraniczne media twierdza, że znalazł czas na nową miłość.

Wybranką Pitta ma być 35-letnia brytyjska aktorka, Sienna Miller. Znana jest przede wszystkim z ról w filmach "Snajper" czy "Ugotowany", jednak dla wielu fanów nadal pozostaje przede wszystkim byłą dziewczyną Jude'a Lawa. Obecnie Sienna promuje swój nowy film "The Lost City of Z", przy produkcji którego pracował Brad. I jak donoszą amerykańskie media, ich znajomość przeniosła się poza plan.

Byli widziani w restauracji w Los Angeles - czytamy na "Page Six". - Poszli tam zaraz po premierze filmu. Flirtowali i rozmawiali całą noc, a Pitt był nią wyraźnie zachwycony.

Miller szybko zdementowała informacje o kiełkującym romansie.

On produkuje film, ja w nim gram, to cała historia - powiedziała. - Widziałam go dwa razy. To nienormalne, że przypisuje się nam jakieś flirty.

Nawet jeśli w tej informacji nie ma ziarna prawdy, jesteśmy pewni, że dokładnie to powiedziałaby każda dziewczyna, która właśnie zaczęłaby spotykać się z Bradem Pittem ;). A poza tym... Oni naprawdę do siebie pasują!

embed
Zobacz wideo

JM