Brad Pitt i Kate Hudson są parą? "Wprowadził się do niej". Komentuje brat aktorki. "To jest PIEKŁO!"

Brad Pitt od dłuższego czasu spotyka się z Kate Hudson? Te "rewelacje" w końcu postanowił skomentować brat aktorki. I to jak! Padniecie ze śmiechu.

Brad Pitt przez długi czas od rozstania z Angeliną Jolie nie był w najlepszej formie, a i tak zagraniczne media rozpisywały się o tym, że znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety. Australijski serwis poszedł nawet o krok dalej, twierdząc, że aktor spotyka się z Kate Hudson. Spekulacje na ten temat nie ucichły. Dowód? Do sprzedaży właśnie trafił nowy numer "Star", na którego okładce możemy zobaczyć Pitta i Hudson oraz wymowny nagłówek "Brad się wprowadził" i kolejny "Kate: Nie mogę od niego oderwać rąk". 

Okładka doczekała się już komentarza. Co prawda nie ze strony "pary", a brata Hudson, który podszedł do sprawy w dość humorystyczny sposób. Na swoim Instagramie opublikował wymowny wpis, w którym opisał, jak "tak naprawdę" jest ;).

Taaak, to jest piekło. Brad jest strasznym niechlujem. Pije prosto z kartonu i zostawia otwarte drzwi, gdy korzysta z łazienki. I to wtedy, gdy jest w MOIM domu! Już nawet zaczął do mnie mówić bracie, co poróżniło mnie z moim prawdziwym bratem, który teraz nie chce ze mną rozmawiać. Brad nalegał, by moje dzieci mówiły do niego wujku B i zgubił moją najmłodszą pociechę na molo...

Oliver Hudson pisze też o tym, jaki Pitt ma wpływ na jego matkę Goldie Hawn.

Moja mama otwarcie z nim flirtuje. Chodzi nawet w tych kusych koszulach nocnych po całym domu! I to przez cały dzień. A ojciec mówi tylko: "Wszystko okej. To w końcu Brad Pitt". Więc wybacz, ale najwyższy czas się wyprowadzić. Muszę odzyskać swoje życie - żartuje.

Musimy przyznać, że to ciekawy sposób na walkę z rewelacjami tabloidów ;)

AW

 

 

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (5)
Brad Pitt i Kate Hudson są parą? "Wprowadził się do niej". Komentuje brat aktorki. "To jest PIEKŁO! Jest niechlujem!". Dalej jest jeszcze lepiej
Zaloguj się
 • Gość: vb

  Oceniono 17 razy 15

  Bardzo mnie ta relacja rozsmieszyla. Super dystansdo siebie i mega poczucie humoru, tak trzymac!

 • Gość: gRATKA

  Oceniono 1 raz 1

  OBY W KOŃCU ODNALEŻLI SIĘ OBYDWOJE.jEJ COŚ W ŻYCIU NIE PASOWAŁO I JEMU TEZ.JESLI PRAWDĄJEST ŻE MATKA ODSUNIĘTA JEST OD DZIECI TO COŚ MOCNO NIE DZIAŁA.

 • Gość: gościu

  Oceniono 3 razy 1

  nawet jeśli.. każda lepsza od angeliny.

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 12 razy -4

  A gdzie jest powiedziane, że ten koleś żartuje?? A jeśli to prawda??

 • redaktorwydania

  Oceniono 13 razy -13

  Bez cycków nie ma miłości

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX