Żora Korolyov pokazał córkę w "TzG"! Wiedzieliście, że ma już 6 lat i potrafi robić TAKIE rzeczy?

Żora Korolyov pochwalił się w "Tańcu z Gwiazdami" 6-letnią córką. Sonia Sophia też trenuje taniec towarzyski i podczas piątkowego show dała pokaz swoich umiejętności.

Żora Korolyov to jeden z najbardziej lubianych uczestników programu "Taniec z Gwiazdami", jednak niewiele widzów wiedziało, że tancerz ma już 6-letnią córeczkę! W piątkowym odcinku show Żora pochwalił się swoją pociechą.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Jak widać, niedaleko pada jabłko od jabłoni. Sonia Sophia jest równie wysportowana jak Żora. Po jego występie zrobiła widowiskowy szpagat, a dumny tata nie mógł ukryć łez wzruszenia. Mała poszła w ślady swojego ojca i trenuje taniec towarzyski. Oprócz tego, stawia pierwsze kroki w teatrze. W 2015 roku Sonia zagrała w musicalu "Mamma Mia!" w Teatrze ROMA. 

Sonia to ewidentnie oczko w głowie Żory. Po programie razem chętnie pozowali do zdjęć fotoreporterom, a my nie możemy się napatrzeć na tę słodką pociechę. 

MM

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (9)
Żora Korolyov pokazał córkę w "TzG"! Wiedzieliście, że ma już 6 lat i potrafi robić TAKIE rzeczy?
Zaloguj się
 • Mira Kolarz

  Oceniono 5 razy 3

  Z tego co zobaczyłam Dominika Gwint pomimo tuszy bardzo dobrze się porusza w tańcu, zauważyłam jej lekkość i zwinność i dobre wyczucie rytmu, szkoda że ma taką tuszę, najważniejsze że z tego tytułu nie jest zdolowana i ma poczucie swojej wartości. Pozdrawiam i życzę dojścia do finału.

 • Gość: ewa

  Oceniono 1 raz 1

  Fajna dziewczynka . Brawo Soniu!

 • Gość: ghjkl

  Oceniono 3 razy 1

  Wspaniała córeczka.

 • Gość: cezar85

  Oceniono 1 raz 1

  Corka jak corka, ale on to prawdziwy przystojniak!

 • grab31

  Oceniono 12 razy -6

  "Żora Korolyov" kto to taki?????????? ej, patrioci ze wszystkich stron łączcie się!! co to za potworek?? czy to ma być Żora Koroljow, czy Zhora Korolyov, może. Niech ktoś przeczyta to po polsku... koro-l-y-o-u ???
  ogarnijcie się !!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX