Edyta Górniak o Dodzie: Nie usiądę obok niej w jury. Doda odpowiada. I TO JAK. "Riposta na najwyższym poziomie"

Doda i Edyta Górniak od ponad 10 lat toczą ze sobą medialną wojnę. Obie panie nigdy za sobą nie przepadały i nie raz okazywały to sobie publicznie. Jednak tak gorąco dawno nie było!

W ostatnim czasie zrobiło się głośno o tym, że Doda wystąpi w kolejnej edycji "The Voice of Poland". Nie podoba się to Edycie Górniak, która otwarcie przyznaje, że w takiej sytuacji ona odrzuci propozycję wzięcia udziału w programie. Co na to Doda?

Nie wiem, jak ja mogę mącić, skoro zajmuję się głównie swoją pracą. Przez ten czas, kiedy ona świetnie się bawi w Los Angeles, ja już zdążyłam wydać płytę DVD, płytę Virgin, zrobić dwa teledyski, zagrać w teatrze, wyprodukować kilka muzycznych projektów... no i zagrać w serialu. To ona mąci. Jak nie chce, to niech nie siada. Niech stoi - powiedziała ostro Doda w rozmowie z "Party".

Wokalistka udostępniła swój cytat na Instagramie, czym wprawiła fanów w świetny nastrój.

Riposta na najwyższym poziomie. Tylko Ty tak potrafisz.
Doda ma na wszystko ciętą ripostę. Prawidłowo.
Królowa ciętej riposty.
Mistrzostwo! Haha.

Przypomnijmy, że Jacek Kurski w wywiadzie dla "Faktu" potwierdził, że być może to właśnie Dodę zobaczymy w kolejnej edycji show.

Są prowadzone rozmowy, by Doda zasiadła w jury jednego z programów muzycznych. Przestałem ją wykluczać, bo to bardzo dobra i kompletna artystka. Nie lubię wykluczania ludzi za cokolwiek - powiedział Kurski.

Kto zajmie jedno z czerwonych krzeseł w programie? Z niecierpliwością czekamy na ciąg dalszy wydarzeń!

MM

Doda w "Barze" pojawiła się 15 lat temu. Pamiętacie, jak wygląda? Teraz wspomina: Do głowy by mi nie przyszło, żeby....

Kogo darzycie większą sympatią?