Angelina Jolie ma nowego partnera?! W Kambodży nie odstępował jej na krok. Ale Brada wkurzy co innego. "Wścieknie się, gdy się dowie, że..."

Angelina Jolie już znalazła nową miłość? Chyba nikt nie spodziewał się, że stanie się to tak szybko. Tymczasem wiele dowodów przemawia za tym, że tajemniczy mężczyzna u jej boku, może być nowym partnerem.

Angelina Jolie odwiedziła ostatnio Kambodżę. Oczywiście towarzyszyły jej dzieci, ale media zauważyły, że nie tylko. Na wielu zdjęciach widać idącego tuż koło niej mężczyznę w średnim wieku. Jak czytamy m.in. na "Radar Online" był on zameldowany w tym samym hotelu co Jolie, spędzał razem z nimi każdą chwilę, a nawet podarował aktorce i jej dzieciom drogocenne, złote bransoletki, które kupił na targu.

Pojawiły się oczywiście teorie, że jest to jedynie ochroniarz. To możliwe, ale... Czy ochroniarz jeździ z dziećmi gwiazd rykszą? Zdarza się. Jednak raczej nie zdarza się, by kupował swojej pracodawczyni drogie prezenty.

Jak donosi "Radar", kiedy Brad Pitt zobaczy, jak bardzo nowy mężczyzna Jolie zbliżył się do dzieci, nie będzie zadowolony:

On wścieknie się, kiedy się dowie - czytamy. - On ledwo może rozmawiać z własnymi dziećmi, a nagle Angelina zabiera je na koniec świata z nowym facetem, który kupuje im prezenty?! Jolie jest według niego zdesperowana, by wysłać sygnał "Moja rodzina ma się świetnie i nie potrzebuje Brada!".

Angelina Jolie papiery rozwodowe złożyła 19 września 2016 roku. Formalnie nadal pozostaje w związku z Bradem Pittem, a do rozwodu może nie dojść jeszcze długo. Para nie może dogadać się w sprawie opieki nad dziećmi.

Sceny łóżkowe w filmach nie zawsze są udawane. Oni zrobili to naprawdę! Wśród nich... Angelina Jolie

JM

Więcej o:
Komentarze (20)
Angelina Jolie ma nowego partnera?! W Kambodży nie odstępował jej na krok. Ale Brada wkurzy co innego. "Wścieknie się, gdy się dowie, że..."
Zaloguj się
 • achtung-szczawie

  Oceniono 31 razy 29

  "drogocenne, złote bransoletki, które kupił na targu."

  Bogaty kraj. Drogocenne złote bransoletki leżą na targu. Fiu fiu.

 • Gość: cece

  Oceniono 33 razy 29

  facet pewnie jest tłumaczem albo przewodnikiem, a tu taka podnieta hehehe

 • j-a-ga

  Oceniono 8 razy 6

  O masz no! Świat się zatrzymał!

 • Gość: azja

  Oceniono 9 razy 5

  a gdzie ten facet???
  jest ubrana jak anorektyczka, bo po pierwwsze jest jej ciągle zimno, po drugie ukrywa swoją chudość

 • piotrus.zibi

  Oceniono 8 razy 4

  Kupiła sobie kolejną małpkę do zabawy jak jej dzieci?

 • Gość: Monia

  Oceniono 3 razy 3

  A podobno już umierała...

 • Gość: mala

  Oceniono 3 razy 3

  zdjecia z dziecmi sa z Kalifornii popatrzcie na rejestracje samochodow

 • shipa

  Oceniono 1 raz 1

  Aha, ,,drogocenne zlote bransoletki z bazaru" i ,,jezdzenie riksza z dziecmi" ( a co, mial truchtac z tylu?) to wyznacznik romasu teraz? Niech sie Joli spotyka z kim chce, wolno jej, a Pittowi pewnie to bedzie zwisac i powiewac...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX