Angelina Jolie waży ponoć 34 kilo i "wygląda jak szkielet". Na nowych zdjęciach jest "wspaniała i stylowa". Ale jedna rzecz zastanawia

Angelina Jolie miała ważyć tylko 34 kilo i "wyglądać jak szkielet. Co nam mówią o jej wyglądzie najnowsze zdjęcia? Na pewno dają do myślenia.

 Angelina Jolie jest chorobliwie szczupła? Zachodnie media spekulują na temat stanu zdrowia aktorki, dla której rozwód z Bradem Pittem miał być ciężkim przeżyciem. Na tyle ciężkim, że - jak donosił "National Enquirer" - załamana Jolie dosłownie znikła w oczach, "wygląda jak szkielet" i waży zaledwie 34 kilo.

W sobotę paparazzo zrobił aktorce zdjęcia w Malibu, kiedy wraz z dziećmi wybrała się na zakupy. Rzeczywiście jest aż tak źle? Na pewno nie.

                                        NAJNOWSZE ZDJĘCIA ANGELINY JOLIE

Jak widać, Angelina Jolie maszerowała dość energicznie, zatem pogłoski o jej wyczerpaniu były mocno przesadzone.

W tych czarnych spodniach wpuszczonych w wysokie do kolan czarne skórzane buty wyglądała wspaniale i stylowo - pisał "Daily Mail".

Jolie poza tym miała na sobie czarną tunikę i luźny, szary płaszcz. I właśnie ten płaszcz zastanawiał. Maszerujące obok dzieci, Vivienne i Knox, z racji panującego upału miały na sobie wyłącznie koszulki z krótkim rękawem. Jolie jednak zdecydowała się na maskujący sylwetkę, ciężki płaszcz.

JZ