Anna Starmach w podróży przedślubnej w Nowej Zelandii. Widoki robią wrażenie, ale fani i tak patrzą na nią. "Pięknie wyglądasz bez makijażu"

Anna Starmach pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z wyjazdu do Nowej Zelandii. To jej podróż przedślubna!

Anna Starmach jakiś czas temu zaręczyła się ze swoim partnerem Piotrem, z którym spotyka się od ponad roku. Zanim jednak odbędzie się wesele i jurorka powie symboliczne "tak", para postanowiła wybrać się do Nowej Zelandii. Starmach korzysta na wakacjach z ostatnich chwil wolności i aktywnie wypoczywa - zdecydowała się nawet na rafting, czyli dość ekstremalny spływ pontonem.

Jurorka "MasterChefa" nie byłaby oczywiście sobą, gdyby nie spróbowała w Nowej Zelandii lokalnych potraw, m.in. owoców morza. Jak widać na jednym ze zdjęć, chyba tak jej posmakowały, że ma zamiar uwzględnić je w menu weselnym.

Takie tam pyszności! Specjalności! #małże #podróżprzedślubna #ustalammenuweselne - napisała.
 

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Byli zachwyceni widokiem zadowolonej gwiazdy.

Jesteś tak naturalnie śliczna, że nie można się napatrzeć! Uśmiech najpiękniejszą ozdobą kobiety :). Wypoczywaj!
Pięknie wyglądasz bez makijażu.
Przedślubna? Gratulacje!
Piękna.

Jak czytamy na "Fakt.pl", ślub Starmach ma odbyć się latem w jej rodzinnym Krakowie. Na przyjęciu weselnym gwiazda przewiduje około 200 gości. Wśród nich nie zabraknie jej kolegów z programu "MasterChef" - Magdy Gessler, Mateusza Gesslera i Michela Morana, którzy mają ponoć przygotować dla weselników stoły ze swoimi popisowymi daniami.

AW

 

Anna Starmach schudła 9 kg. Dieta? Nie tego się spodziewaliśmy! "Michel śmieje się ze mnie, bo..."