Anna Lewandowska zachęca do niedzielnych ćwiczeń. Komentuje Maja Bohosiewicz. PRZEWROTNIE. Co na to trenerka?

Anna Lewandowska zachęca na Instagramie do niedzielnego treningu. Jej wpis żartobliwie komentuje Maja Bohosiewicz. Każda mama to zrozumie!

Anna Lewandowska nie zna słowa "odpoczynek". Mimo zaawansowanej ciąży ćwiczy codziennie i do tego samego zachęca swoje fanki. Plan na niedzielę? Stretching i trening na zdrowy kręgosłup.

Niedzielny trening "zdrowy kręgosłup" + stretching czyli to, co tygryski lubią najbardziej! A Ty jaki masz plan na dziś? Życzę Wam aktywnego i miłego dnia! - napisała Lewandowska na Instagramie.
 

Niestety, nie każda mama może sobie pozwolić na codzienne ćwiczenia. Zresztą ganianie za pełnym energii maluchem samo w sobie stanowi niezły trening! Wie coś o tym Maja Bohosiewicz, która żartobliwie skomentowała post trenerki.

Ja dziś planuję chory kręgosłup czyli tuptuptup zgięta w pół za dzieckiem plus streching na miotle!

Lewandowska już niedługo będzie miała okazję się o tym przekonać, jej poród jest bowiem planowany na przełom marca i kwietnia. Póki co, komentarz Bohosiewicz nieźle ją rozbawił ;-).

Screen z Instagram.com/annalewandowskahpba/Screen z Instagram.com/annalewandowskahpba/ Instagram.com/annalewandowskahpba/

Zobacz wideo

WJ

Więcej o: