Antoni Królikowski z nową dziewczyną na ściance. A obok... jego eks w MEGA obcisłej sukience. Też nie była sama!

Antoni Królikowski i Julia Wieniawa przyszli razem na Oscarowy Wieczór Canal Plus. Spotkali tam Katarzynę Sawczuk, byłą dziewczynę aktora, która również nie była sama.

Antoni Królikowski i Julia Wieniawa za wszelką cenę starają się zwrócić na siebie uwagę mediów, pojawiając się razem na salonach i podsycając spekulacje, czy są parą. Oprócz wspólnego pozowania na ściankach o ich zażyłości świadczyć mogą ujęcia prezentowane przez 18-latkę na Instagramie.

Antoni Królikowski i Julia WieniawaAntoni Królikowski i Julia Wieniawa Snapchat/Julia Wieniawa

Na oscarowej imprezie Canal Plus para zachowywała się zdecydowanie bardziej powściągliwie. Być może spowodowane to było obecnością na tym samym wydarzeniu Katarzyny Sawczuk, która wcześniej spotykała się z aktorem. Była kochanka Królikowskiego mogła być jednak spokojna o to, że to na niej skupi się uwaga.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

Sawczuk na tę okazję wybrała bardzo obcisłą mini z asymetryczną górą, która wyeksponowała jej zgrabną figurę. Widać było, że aktorka ostatnio sporo czasu spędza na treningach, dzięki czemu jest w świetnej formie. Nic dziwnego, że gwiazda z podniesioną głową spacerowała po czerwonym dywanie. Prezentowała się znacznie lepiej od Wieniawy, która postawiła na prostą, koronkową sukienkę. Nie była też sama. Sawczuk bawiła się w towarzystwie Patryka Pniewskiego, z którym ponoć łączy ją coś więcej.

Jak czytamy na "Party", nie była to wygodna sytuacja dla całej czwórki.

Początkowo Królikowski z Wieniawą i Sawczuk z Pniewskim robili wszystko, żeby uniknąć spotkania, jednak po jakimś czasie aktorki normalnie ze sobą rozmawiały, podobnie jak Antek z Patrykiem.

AW