Amal Clooney na gali Cezarów olśniła. Na randkę z mężem ubrała się skromniej, ale zachwyciła i tak. Krągłości coraz bardziej widoczne!

Amal Clooney znów zachwyciła stylizacją. Na randkę z mężem wybrała oryginalną mini, w której prezentowała się rewelacyjnie!

Amal Clooney zawsze słynęła z eleganckich i trafionych stylizacji, które ze smakiem podkreślały jej zgrabną sylwetkę. Od kiedy spodziewa się bliźniaków, wcale się to nie zmieniło i niemal na każdym publicznym wyjściu pozostawia George'a Clooneya w swoim cieniu. Nie inaczej było i tym razem.

Stylowa prawniczka na randkę z mężem wybrała piękną mini w kwiecisty wzór od Giambattista Valii, która odsłoniła jej nogi, sprytnie odwracając uwagę od ciążowego brzucha. Stylizację dopełniły równie imponujące dodatki - skórzana torebka i oryginalne buty. Efekt? My jesteśmy zachwyceni i już nie możemy doczekać się jej kolejnych stylizacji. Podobnego zdania zagraniczne zdania.

Skradła show w trakcie rozdania Cezarów w piątkowy wieczór i podobnie było na romantycznym wyjściu z mężem. Stylowa jak zawsze! - czytamy "Daily Mail".

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

A jak Wam się podoba? Weźcie udział w naszej sondzie.

AW

 

Jak Wam się podoba stylizacja Amal Clooney?