Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka planują przyjście na świat drugiego dziecka. Szykują się zmiany. "Nie wykluczają wyjazdu..."

Paulina Krupińska być może już niedługo zostanie mamą. Jak zamierza spędzić najbliższe miesiące?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są już rodzicami małej Tosi, ale od niedawna mówi się, że niedługo ich rodzina znowu się powiększy. Choć żadne z nich nie potwierdziło jeszcze tych doniesień, "Flesz" podaje tę informację jako pewną, powołując się na osobę z otoczenia pary.

Paulina i Sebastian są szczęśliwi, że znów zostaną rodzicami. Swoje grafiki zaplanowali tak, by po narodzinach drugiego dziecka być jak najdłużej razem i dzielić się opieką nad maleństwem i Tosią. Ale nie wykluczają też wyjazdu do Zakopanego, żeby choć przez pierwsze tygodnie po porodzie mieć spokój od dziennikarzy i paparazzich - czytamy.

Podobno Krupińska nie przejmuje się w tej chwili kompletowaniem wyprawki, wiele rzeczy bowiem zachowała z czasów, gdy jej córka była mniejsza. Zamiast tego zajmuje się takim rozplanowaniem zobowiązań zawodowych, aby w ostatnich miesiącach i tuż po porodzie zniknąć z mediów. Mówi się, że zarówno ona, jak i muzyk nie planują szybko wracać do pracy, aby jak najwięcej czasu spędzić przy dziecku.

Wakacje pewnie też spędzą na Podhalu. Mają tam ciszę, spokój i czyste powietrze. Czego więcej trzeba dzieciakom? Gdy trochę odpoczną i oswoją się z nową sytuacją, wrócą do Warszawy - mówi znajomy pary.

MK

Więcej o: