Ewelina z "WS" we wpisie jako... stylistka rzęs. Fani bez litości: Jakby ktoś przykleił szczotkę

Ewelina z "Warsaw Shore" jest stylistką rzęs. Jej wpis na Facebooku spotkał się z mocnym odzewem. Niestety, w dużej mierze negatywnym.

Ewelina z "Warsaw Shore" zamieściła na Facebooku wpis, w którym wypowiedziała się jako ekspertka od stylizacji i estetyki. Uczestniczka programu poleciła salon, w którym rzęsom można zaaplikować zupełnie nowy wygląd.

Kochane, jako stylistka rzęs i ogólnie jako osoba, jestem bardzo wyczulona na punkcie estetyki i perfekcyjnie wykonanych zabiegów. Dlatego ciężko jest mi często znaleźć salon, który sprosta moim wymaganiom - brzmi kluczowy fragment jej wpisu.

Wpis na profilu Eweliny z 'Warsaw Shore'Wpis na profilu Eweliny z 'Warsaw Shore' Screen z Facebook.com/Ewelina z 'Warsaw Shore'

Fanki odniosły się krytycznie nie tyle do samej Eweliny, co do zdjęć reklamujących zarekomendowany przez nią salon. Większości z nich, delikatnie mówiąc, zaprezentowane rzęsy się nie spodobały.

Z całym szacunkiem, ale te rzęsy są akurat koszmarne
Myślałam, że będę odosobniona w swojej opinii. Tak, te rzęsy są wstrętne, jakby ktoś do naturalnych rzęs przykleił szczotkę. Ostatnio nawet w kwestii rzęs stałam się bardzo "nature".
 Ale to jest strasznie sztuczne i brzydkie.

Głosy fanek przychylnych pokazanym stylizacjom było stosunkowo niewiele.

Mnie się podobają takie wyraziste rzęsy. Nie wypowiadam się na temat estetyki itd., bo jako osoba, która się nie zna, jest okej. A jeśli chodzi o metodę objętościową, to uwielbiam i sama takie mam - pisały.

A Wy co sądzicie o tych rzęsach? Podobają się Wam?

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.