Anna Lewandowska w pierwszym wywiadzie o ciąży: Dodaje mi skrzydeł! Jak przekazała tę wiadomość Robertowi? "To ogromne wzruszenie i..."

Anna Lewandowska pierwszy raz od kiedy spodziewa się dziecka, udzieliła wywiadu. Zdradziła m.in., jak na wiadomość o ciąży zareagowali jej bliscy.

Anna i Robert Lewandowscy na przełomie marca i kwietnia zostaną rodzicami. Od momentu, gdy piłkarz obwieścił tę radosną nowinę, temat ciąży jego żony jest numerem jeden w mediach. Już nawet teraz nienarodzone dziecko pary przez wielu nazywane jest polskim "Royal Baby". Sportsmenka do tej pory unikała długich rozmów na temat swojego stanu. Pierwszego wywiadu udzieliła właśnie w "Dzień Dobry TVN". Przyznała w nim, że mogła liczyć na dyskrecję ze strony rodziny i przyjaciół.

Cieszymy się, że grono naszych bliskich przyjaciół i rodzina dochowali tajemnicy. Całkiem sporo osób wiedziało, że jestem w ciąży, ale wspierali nas i trzymali kciuki. Cieszę się, że możemy zaufać naszemu teamowi, jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Sami chcieliśmy podzielić się tą informacją, wiedząc jakie jest zainteresowanie. Byliśmy przeszczęśliwi, że to się udało i mogliśmy sami się tym podzielić, zawsze Robert o tym marzył. Jestem przeszczęśliwa, że zrobił to w taki sposób, w jaki zawsze chciał.

A jak informację o ciąży Lewandowska przekazała mężowi. Uchyliła rąbek tajemnicy.

Wiadomo, że to jest wzruszenie ogromne. Wzruszające było też to, w jaki sposób mogłam  przekazać informację przyszłemu tatusiowi. Nie zdradzę jak. To na zawsze zostanie naszą słodką tajemnicą.

Lewandowska już wielokrotnie podkreślała, że nie chce epatować swoim "brzuchem", ale też nie ma zamiaru robić z tematu ciąży tajemnicy. Także i w tej rozmowie do tego nawiązała.

Nie jest to żadna tajemnica, ale nie chcemy wyskakiwać z lodówki. Chcemy tę ciążę przeżyć we dwójkę, sami. Ciąża dodaje skrzydeł, dodaje tej pozytywnej energii, takiego szczęścia i uśmiechu na twarzy. Czuję się super.

To widać. Lewandowska pracuje właśnie pełną parą nad swoimi kolejnymi projektami. Przed urodzeniem dziecka chce też zdążyć z wydaniem następnej książki.

Zajmuję się tymi projektami, żeby pokazać, co może pomóc w przygotowaniach do porodu. Pracuję też nad książką. To będzie mój końcowy projekt podczas ciąży. Od kilku miesięcy pracuję już w tym temacie i myślę, że to będzie ciekawa lektura na rynku.

AW

 

Komentarze (53)
Anna Lewandowska o momencie, gdy powiedziała o ciąży mężowi. "To jest wzruszenie ogromne i w...". Urocze!
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 32 razy 16

  jasne: "nie chcę wyskakiwać z lodówki" ale to silniejsze ode mnie! Już czytając te bzdety robi się niedobrze. Sama nakręca koniunkturę na ciążę, wszędzie jej pełno, a jak ludzie piszą że mają dość, to obrażona twierdzi,ze że nie chce troli, ani z lodówki wyskakiwać. Żałosna, jest mnóstwo gwiazd (podkreślam gwiazd), które ze swoją ciążą nie lansowały się i jakoś nie było o nich słychać. Tu widać co innego! Gada co innego, robi co innego. Jak to się u nas gada: z gęby dupę robi!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 28 razy 8

  W dupę SE wsadź swoje "mądre" książki Ann z wielkim nosem!!!

 • Gość: Mg

  Oceniono 19 razy 7

  Jak sie ceni prywatnosc, to sie poprostu o niej nie mówi... wiele żon sławnych ludzi ma dzieci, a my o tym nie rozmawiamy bo one faktycznie cenia prywatnosc. Jak można twierdzic, ze sie chce coś zachowac dla siebie i jednoczesnie udzielac na ten temat wywiadu?

 • forfiter_jr

  Oceniono 18 razy 6

  Nie przekazała. Dowiedział się z tabloidów.

 • Gość: oo

  Oceniono 18 razy 6

  założe sie ze i tak wszystko wypepla na świat jak powiedziala mu o ciąży i to juz nie długo mowi ze ceni prywatność

 • Gość: fotograf

  Oceniono 9 razy 5

  ...chcemy przezyc te ciaze sami... Spadlem z krzesla ze smiechu.

 • Gość: Ja

  Oceniono 17 razy 5

  Udziela wywiadu o tym że nie bedzie udzielac wywiadow.co kasa robi z czlowieka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX