Była spicetka i jej WSPANIAŁY baby shower. Wśród gości... Nadal się przyjaźnią! "Będzie reunion?"

Geri Halliwell już niedługo po raz kolejny zostanie mamą. Z tej okazji gwiazda urządziła baby shower w swojej imponującej willi.

Geri Halliwell wraz ze swoim mężem, miliarderem Christianem Hornerem, spodziewają się dziecka. Artystka doskonale znosi ciążę, o czym systematycznie informuje fanów w mediach społecznościowych. Nie tylko publikuje zdjęcia krągłości, ale też ćwiczy jogę i nagrywa w studiu piosenki. Jako, że termin porodu jest już niebawem, na co wskazuje chociażby coraz większy brzuch wokalistki, nadszedł i czas na zorganizowanie baby shower.

Impreza odbyła się w imponującej i przestronnej willi małżeństwa. Na zdjęciach możemy zobaczyć jej piękne wnętrza, a także osobę z obsługi. Były też kwiaty, słodkości i zdrowe przekąski. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć gwiazd. Pojawiła się m.in. Emma Bunton, z którą Halliwell przyjaźni się od czasów Spice Girls. Jest ona nawet matką chrzestną jej córki z pierwszego małżeństwa, 10-letniej Bluebell.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Fani byli zachwyceni tym widokiem.

Ciesze się, że nadal przyjaźnisz się choć z jedną dziewczyną ze Spice Girls. To piękne!
Jesteś wspaniałą kobietą, która zainspirowała mnie, by spróbować - mimo wieku - zajść w ciążę.
To niezwykłe, że w pokoju pełnym dziewczyn i tak jesteś najpiękniejsza. Promieniejesz.

Inni dopytywali, czy jest jeszcze szansa na powrót zespołu:

Będzie reunion? - pisali w komentarzach.

Obecnie Halliwell jest żoną Christiana Hornera, który w 2005 roku został dyrektorem zespołu Red Bull Racing w Formule 1. Wcześniej była związana ze scenarzystą Sachą Gervasim.

AW

Zobacz wideo