Fanka do Chodakowskiej: Ciąża to piękny czas, kiedy ją planujesz? Mocna odpowiedź

Ewa Chodakowska w związku z ciążą Anny Lewandowskiej zasypywana jest pytaniami o dziecko. Na jedno z nich odpowiedziała i to jak! Jej riposta była naprawdę mocna.

Ewa Chodakowska jest niemal od zawsze porównywana do Anny Lewandowskiej (i na odwrót). Obie Panie zajmują się promowaniem aktywności fizycznej, tworzą autorskie programy ćwiczeń i z powodzeniem inspirują miliony Polek do zmiany trybu życia. Bez porównań nie mogło więc obyć się i teraz, gdy wiadomo, że "Lewa" spodziewa się dziecka. W mediach nie przestaje się bowiem spekulować, kiedy w jej ślady pójdzie Chodakowska.

Pytanie o dziecko zadają nawet jej fanki, ta jednak konsekwentnie odpowiada, że nie planuje tak dużych zmian w swoim życiu. Na pewno nie w najbliższej przyszłości. Opublikowała nawet na ten temat dość długi i wyczerpujący wpis, który powinien uciąć spekulacje raz na zawsze.

Czy ludzie nie potrafią zrozumieć, że nie każdy w swoim wyobrażeniu odczuwa "SZCZYT" jako brylowanie w mediach, telewizji i prasie? Ja tego nie czuję... Tu gdzie jestem teraz, to mój szczyt - pełen spełnienia zawodowego, osobistego i radości z życia (...). Nie ma tu jednak miejsca na ciążę, na programy treningowe związane z ciążą - taki jeden już jest do zamówienia na mojej stronie od ponad roku, ułożony przez trenerkę z mojego teamu, prywatnie mamę dwójki dzieci. Ja się za ten temat jeszcze przez kilka lat zabierać nie zamierzam.

Na reakcje fanek nie trzeba było długo czekać. Większość zgodziła się z jej słowami.

Trudno mi zrozumieć te schizę w Polsce, że każdy musi mieć dzieci, a jak ich nie ma to pewnie nie może i plączę w poduszkę. Nie dociera do niektórych, że można mieć inne cele w życiu.
Cudownie napisałaś Ewo. Jesteś fantastyczna!
Przecież ty już jesteś matką. Tyle, że matką boską Chodakowską. Niepokalane poczęcie dobrej formy!

Jedna z nich nie przestała jednak dopytywać o ciążę.

Ewa przepraszam Cię bardzo. Wiem, że nie powinnam się wtrącać w Twoje życie, ale kiedy będzie czas na ciążę? Rozumiem, że spełniasz się zawodowo i wielkie gratulacje, ale czas ciąży to taki piękny stan i dziecko... Każda kobieta jest stworzona do bycia mamą...

Chodakowska szybko jej odpowiedziała. I to jak!

Kochanie, dobrze zaczęłaś. Będę się posiłkować Twoimi słowami - "nie powinnam się wtrącać" ... No nie powinnaś, bez urazy.

A co Wy o tym sądzicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (35)
Ewa Chodakowska odpowiada fance na pytanie o ciążę. I to jak celnie! "Bez urazy"
Zaloguj się
 • Gość: Ji

  Oceniono 60 razy 44

  To była delikatna riposta... Do takich kobiet, ktore za wszelką cene chciałyby wszystkich i wszystko zapłodnic, powinno sie mowic dobitniej. Bo zamkniete w domach ze swoimi brzuchami i gromadą dzieci, są sfrustrowane i tak właśnie tę frustrację okazują. Wmawiają innym, że ich wybór to jedyna możliwa droga... Dzięki bogu, że tak nie jest😆

 • Gość: Goscini

  Oceniono 44 razy 40

  Ktokolwiek twierdzi ze "każda kobieta jest stworzona do była mama" jest poprostu kompletnym idiota, tyle w temacie

 • Gość: księżna Kate

  Oceniono 41 razy 35

  I to ma być ta ostra odpowiedź?! Oj Pudel Pudel. To była grzeczna i inteligentna odpowiedź. Co komu do jej macicy? To jest szaleństwo - musisz mieć dzieci, najlepiej dwoje-troje, żeby spełnić się życiowo? Bzdura. Sama mam syna, ale decyzja o powołaniu na świat tej istoty nie była łatwa mentalnie. Rodzicielstwo to bardzo odpowiedzialne zadanie w życiu. Nie każdy chce, nie każdy może. A jak patrzę na niektóre rodziny - to też chyba i nie każdy powinien....Dobrego dnia dla wszystkich myślących ludzi :)

 • rumpa

  Oceniono 26 razy 22

  boże jaka ciężka idiotka, mam na myśli tę fankę...
  i jak w ogóle można zadać takie pytanie?
  może jeszcze - jak często spółkujesz z mężem, to takie piękne, powinnaś zawsze wygospodarować czas na numerek przed śniadaniem LOL!

 • Gość: aga

  Oceniono 21 razy 19

  Czy ktokolwiek zastanowił się ile z kobiet których meczy się o ciążę dzieci mieć nie może? Jakie to jest dla nich i ich rodzin trudne? Czy wy ludzie nie macie własnych problemów? Zejdzie na ziemię i pozwólcie ludziom żyć ich własnym życiem a wy ru cie to samo, dajcie o swój ogrodek

 • dodosdontquack

  Oceniono 10 razy 10

  Nigdy nie czulem sie "stworzony do bycia tata", wiec nie wiem, czemu kobieta mialaby byc stworzona do bycia mama.

 • Gość: gość

  Oceniono 26 razy 10

  Ewa ma klasę odpisała miło i na temat , nie atakując jak Lewandowska... która klasy nie wykazuje nigdy...Lubię Ewę Chodakowską jest normalna i ma dystans do siebie.

 • Gość: znajomy

  Oceniono 14 razy 8

  A pomyślał ktoś z was ze może Ewa jest bezpłodna ? A wy zadajcie takie pytania !!!

 • cucurucu

  Oceniono 4 razy 2

  Meritum calego zamieszania jest to, ze mozna juz od roku zamowic sobie trening ciazowy na JEJ stronie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX