Złote Globy 2017. Ryan Reynolds patrzy na Blake Lively z zachwytem. Nic dziwnego. Wyglądała PRZEPIĘKNIE

Blake Lively i Ryan Reynolds pojawili się na 74 gali wręczenia Złotych Globów. Para prezentowała się tego wieczoru rewelacyjnie!

Blake Lively w obiecała sobie, że w nowym roku zmieści się w stare dżinsy i wróci do figury sprzed ciąży. Patrząc na to, jak wyglądała na gali wręczenia Złotych Globów, nie mamy wątpliwości: jest na dobrej drodze, by to osiągnąć. Aktorka zachwyciła za sprawą dopasowanej do ciała, czarnej kreacji Versace z długim trenem, która ze smakiem podkreśliła wszystkie atuty jej sylwetki. Suknia skutecznie przyciągała wzrok nie tylko za sprawą seksownego dekoltu, ale też biżuteryjnych cekinowych aplikacji, które prezentowały się jak naszyjnik.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

W połączeniu z eleganckim kokiem i świetlistym makijażem gwiazda nie miała sobie równych. W zachwytach nad jej wyglądem rozpływały się zagraniczne media.

Gorąca mama! 29-letnia aktorka pokazała swą fenomenalną figurę tuż po urodzeniu dziecka w pięknej czarnej kreacji! To złota para! - czytamy na "Daily Mail".

Pod względem elegancji wcale nie ustępował jej mąż Ryan Reynolds, który nominowany był do statuetki za rolę w filmie "Deadpool". W smokingu prezentował się naprawdę świetnie.

A Wam spodobała się kreacja Blake Lively? Weźcie udział w naszej sondzie!

AW 

 Jak Wam się podoba kreacja Blake Lively?
Więcej o: