Anna Lewandowska piecze pierniczki na babskim wieczorze. Fanów zdziwiło jedno. To... stroje pań

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie ze spotkania z przyjaciółkami, podczas którego trenerka piekła świąteczne pierniczki. Zauważyliście, że wszystkie panie łączy jeden szczegół?

Anna Lewandowska zawodowo zajmuje się nie tylko trenowaniem Polaków, ale i planowaniem ich diet. Właśnie dlatego na jej Instagramie bardzo często pojawiają się przepisy na zdrowsze (i bezglutenowe) wersje dań, które kochają wszyscy.

Od paru tygodni przyszła mama dzieli się z fanami ulepszonymi przez siebie przepisami na potrawy świąteczne. W sobotę żona "Lewego" zachęcała do upieczenia pierniczków według swojego przepisu, wrzucając zdjęcie ze wspólnego pieczenia z przyjaciółkami.

Czarny piątek ze zdrową ekipą. Pieczemy pierniczki. Przepis na blogu w zakładce BOŻE NARODZENIE - czytamy pod zdjęciem.

W komentarzach fanki dzieliły się swoimi wskazówkami dotyczącymi idealnych ciastek, ale część z nich zastanowiło co innego. Internautki dziwiły się, że zarówno Lewandowska, jak i jej przyjaciółki, były ubrane w mało radosne ubrania. Jedna z nich znalazła rozwiązanie tej zagadki.

Wszystkie na czarno - brzmiały komentarze.
Wszystkie na czarno, bo czarne wyszczupla - zripostowała fanka.

Jakoś nie chce nam się wierzyć, że Lewandowska musi stosować jakiekolwiek triki, aby ukryć zmieniające się kształty. Choć jest w piątym miesiącu ciąży, ani dodatkowych kilogramów, ani brzucha wciąż nie widać, a trenerka z każdym dniem zwyczajnie promienieje!

Sprawdź poradnik "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską" z autorskimi przepisami i zestawami ćwiczeń >>

Zobacz wideo

MK