Aktorka parodiowała Rachel z "Przyjaciół" w programie. Nagle dosiada się do niej Jennifer Aniston. Zobaczcie jej reakcję!

"Przyjaciele" wracają! Tak jakby. Zobaczcie parodię Vanessy Bayer w "Saturday Night Live". Lepsza od oryginału?

Jennifer Aniston dziś jest jedną z najlepiej zarabiających amerykańskich aktorek. Drzwi do kariery otworzyła jej rola sympatycznej "dziewczyny z sąsiedztwa" w "Przyjaciołach". Choć serial przestał być kręcony dwanaście lat temu, fani nadal liczą na wielki powrót serialu. Na razie jednak muszą się zadowolić różnej maści parodiami, które co chwilę pojawiają się w telewizji i internecie. Jedną z popularniejszych jest ta, na której aktorka, Vanessa Bayer, naśladuje charakterystyczny styl mówienia serialowej Rachel. I robi to naprawdę doskonale, obśmiewając kultowe już pokrzykiwania i wieczne zdziwienie Aniston. Czy aktorka może mieć powody do złości? Jak próbuje nas przekonać w kolejnej odsłonie skeczu, owszem.

embed

Gdy Bayer znów wcielała się w rolę Rachel, opowiadając o nostalgii do lat 90-tych, Aniston bez zapowiedzi przysiadła się do niej, tłumacząc dlaczego ona - i inni fani - powinni się już pogodzić z zakończeniem tej epoki. Zobaczcie jak zareagowała na parodię w wykonaniu Bayer.

 

Lepsza niż Aniston?

MK