Meghan Markle przyleciała do Londynu! Dzień później książę Harry wybrał się na mecz, a obok niego... Nie tego się spodziewaliśmy

Meghan Markle ostatni weekend spędziła w Londynie. Mimo to, to nie ona zasiadła na meczu obok księcia Harry'ego.

Książę Harry we wtorek potwierdził w oficjalnym piśmie wystosowanym przez Pałac Królewski, że Meghan Markle i on są parą. Nadal jednak nie dali się razem sfotografować. Spekulowano, że idealną okazją do tego będzie mecz Anglia - Południowa Afryka, który książę miał oglądać z trybun. Było to tym bardziej prawdopodobne, że aktorka była w ostatnich dniach widziana w Londynie. I to nie byle gdzie! Markle została zauważona przez fotografów w drodze powrotnej do Pałacu Kensington. Na głowie miała czapkę z daszkiem, którą - jak podaje "Daily Mail" - pożyczyła od ukochanego.

Niestety, ku zmartwieniu ogółu, podejrzenia nie sprawdziły się, a zamiast Markle obok Harry'ego zasiadła księżna Charlene, która wspierała drużynę Republiki Południowej Afryki. Takim obrotem spraw dziwiły się zachodnie media, w tym "Daily Mail"

Bukmacherzy byli pewni, że książę i amerykańska aktorka pojawią się razem na stadionie. W 2014 roku książę zabrał na mecz Anglia - Walia swoją poprzednią dziewczynę, Cressidę Bonas - czytamy.

Niestety, Markle po weekendzie spędzonym w Londynie opuściła Anglię i udała się do Kanady, gdzie pracuje na planie serialu "W garniturach". Na pierwsze wspólne zdjęcia pary będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

MK

Więcej o:
Komentarze (6)
Meghan Markle przyleciała do Londynu! Dzień później książę Harry wybrał się na mecz, a obok niego... Nie tego się spodziewaliśmy
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 13 razy 11

  Czyli Harry wykiwał bukmacherów:D

 • Gość: tgh

  0

  a po co sie ma ograniczac? co sie tewraz nabzyka to jego, po slubie media nie dadza mu spokoju a niewiernosc bedzie bezwglednie pietnowana :)

 • Pisul Maximus

  Oceniono 11 razy -3

  Podobny z wyglądu i z zarostu żul w Lublinie chciał odemnie 20 groszy.

 • Gość: mar

  Oceniono 19 razy -17

  Książę mocno zmieniony. Nie jest już młodzieńcem niestety. Wygląda na 40latka. Włosy przerzedzone, chomiczki . Szkoda . Miał niezwykły urok a powoli staje się statecznym mężczyzną.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX