Córka Adrianny Biedrzyńskiej zaczynała jako dziecko w "Klanie". Dziś ma 22 lata. Na Instagramie pokazuje DUŻO

Michalina Robakiewicz to córka Adrianny Biedrzyńskiej. Przez wiele lat można było oglądać ją w "Klanie". Jak wygląda teraz?

Michalina Robakiewicz to córka Adrianny Biedrzyńskiej i aktora Macieja Robakiewicza. Para rozwiodła się, kiedy dziewczynka miała kilka miesięcy. Aktorka związała się wtedy z Marcinem Miazgą. W 2013 roku o rodzinie było głośno w tabloidach, za sprawą głośnego rozstania. Biedrzyńska poznała w Kanadzie nową miłość, a córka, wychowywana przez Miazgę, opowiedziała się po jego stronie. Media donosiły, że Michalina zerwała wtedy kontakt z matką. 

Robakiewicz, mniej zaangażowani w jej sprawy rodzinne fani, znać mogą z roli w "Klanie", w którym zaczęła grać jako 11-letnia dziewczynka. Z popularną produkcją, w której wcielała się w rolę Kamili, pożegnała się w zeszłym roku. Ma też na koncie epizod w "Na Wspólnej" i nowej produkcji TVN, "Na noże". Na jej Instgaramie można znaleźć sporo prywatnych zdjęć z wakacji i z ukochanym. Z okazji Dnia Matki, w tym roku wrzuciła wspólne zdjęcie z Biedrzyńską - plotki o konflikcie można uznać zatem za nieaktualne. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Jak podoba Wam się młoda aktorka?

EK

Więcej o: